Microsoft Dynamics CRM 4. 0'kaydedilmiş görünümleri görüntülemek için Gelişmiş Bul işlevini kullandığınızda hata iletisi: "Bir hata oluştu bu bağlantılı varlığı gösterirken"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 952979 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Dynamics CRM 4. 0'kaydedilmiş görünümleri görüntülemek için Gelişmiş Bul işlevini kullandığınızda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Bu bağlantılı varlığı gösterirken hata oluştu.
Kaydedilmiş Görünümler, Microsoft Dynamics CRM 3. 0 ' oluşturulmuş ve Microsoft Dynamics CRM 4. 0'a Microsoft Dynamics CRM 3.0 güncelleştirildi, bu sorun oluşur.

Neden

Bu sorun, bağlantılı varlıkları birbirine doğrudan ilgili ve Microsoft Dynamics CRM 3. 0'Kesiştir Varlık ilişkileri içermiyordu oluşur. Ancak, Microsoft Dynamics CRM 4.0 yan tümceleri Gelişmiş Bul formunda doğru şekilde geri dönmek için Kesiştir Varlık ilişkileri eklemeniz gerekir. Yükseltme Microsoft Dynamics CRM, Microsoft Dynamics CRM 3. 0'da oluşturulan kullanıcı sorgularında değiştirmek için Microsoft Dynamics CRM 4. 0'kullandığınızda, kaydedilmiş görünümler bir hata iletisi oluşturur.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 4.0 için en son toplu güncelleştirme toplamasına giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 güncelleştirmelerini ve düzeltmeleri

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 952979 - Last Review: 12 Şubat 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kberrmsg kbfix kbautohotfix kbexpertiseinter kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB952979 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:952979

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com