Düzeltme: Visual Studio 2005 team yapı türleri takıma Visual Studio 2008'e geçiş yaparken performans düşüyor tanımları oluşturma

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 953021 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Visual Studio 2008 ekip oluşturma tanımlarında Team yapısı oluşturmak için Visual Studio 2005 team yapı türleri geçirirken, aşağıdaki sorunlardan birini veya birkaçını karşılaşabilirsiniz:
  • Saat artışı önemli ölçüde oluşturun.
  • Uygulama sunucusu katmanı ve veri katman sunucusu yüksek CPU kullanımına dikkat edin.
  • Veri bağlantılı sunucu, Microsoft SQL Server örneğindeki veritabanı bloğu oluşur çünkü BIR zaman aşımı sorunu ile oluşturma işlemi gerçekleşir.

Neden

Bu sorun aşağıdakilerden biri nedeniyle oluşur:
  • Yinelenen aramalar için SQL TfsBuild veritabanında depolanan yordamlar depolanır.
  • Daha fazla oturum açma eylemleri TfsBuild veritabanına Team yapısı oluştur.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak, düzeltmenin yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, sorundan ciddi olarak etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki hizmet paketini beklemeniz önerilir.

Bu sorunu hemen çözmek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

ÖNKOŞULLAR

Uygulama katmanı sunucuda bu düzeltmeyi uygulamanız gerekir.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi yükledikten sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekir.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat, kullanımı arasındaki farkı bulmak için saat dilimi sekmesinde tarih ve saat Denetim Masası'ndaki.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüTARİH
Prc_iiUpdateBuildInformation.SQL1.030/5/2008
Tbl_CreateTables.SQL1.030/5/2008

Referanslar

Ekip oluşturma türü hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Developer Network (MSDN) Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms181716(VS.80).aspx
Takımın hakkında daha fazla bilgi için tanımı oluşturmak için aşağıdaki MSDN Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms181716.aspx

Özellikler

Makale numarası: 953021 - Last Review: 31 Temmuz 2008 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Visual Studio 2008 Team Foundation Server
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbexpertiseadvanced kbqfe KB953021 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:953021

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com