Při instalaci kumulativní aktualizace 3 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 zobrazí chybová zpráva: "Instalaci této kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM (KB927751) je povinen pokračovat"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 953125 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Popis chyby

Při instalaci kumulativní aktualizace 3 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 se zobrazí následující chybová zpráva:
Chyba při instalaci kumulativní aktualizace 3: vyžaduje pokračovat v instalaci této kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM (KB927751).
Následující chybová zpráva zapsána do souboru KB935364_err.log:
(Informace) Zadání ValidatePreRequiredHotfixes (Diagnostika) Nepodařilo se získat hodnotu registru HKLM\SOFTWARE\Microsoft\MSCRM\KB927751IsInstalled.
K tomuto problému dochází i v případě, že je nainstalována kumulativní aktualizace 2 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0.

Další informace o kumulativní aktualizaci 2 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
927751Je k dispozici kumulativní aktualizace 2 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0
Tento článek vám pomůže vyřešit problém. Chcete-li nám můžete opravit tento problém, přejděte "Oprava"oddíl. Pokud můžete vyřešit problém sami, přejděte "Opravit sám"oddíl.

Oprava

Chcete-li tento problém vyřešit automaticky, klepněte Tento problém odstranit propojení. Klepněte na tlačítko Spustit v Stažení souboru Dialogové okno pole a postupujte podle pokynů v průvodci.

Tento problém odstranit
Microsoft Fix it 50254


Poznámka: Tento průvodce může být v angličtině; Automatická oprava však také pracuje pro ostatní jazykové verze systému Windows.

Poznámka: Pokud právě nejste u počítače, který má problém, automatickou opravu můžete uložit na jednotku flash nebo na disk CD a potom jej můžete spustit v počítači, který má potíže.

Nyní přejděte "B yl problém?" sekce.

Opravit sám

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které informace o úpravě registru. Však mohou nastat závažné problémy při nesprávných úpravách registru. Proto se ujistěte, opatrně postupujte takto. Pro zvýšení ochrany před úpravami je nutné zálohujte registr. Můžete pak obnovení registru v případě, že dojde k potížím. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756 Postup při zálohování a obnovení registru v systému Windows
Chcete-li tento problém vyřešit, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Spustit, klepněte na tlačítko Spustit, typ regedita klepněte na tlačítko OK.
 2. Vyhledejte a klepněte na následující podklíč registru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE \SOFTWARE\Microsoft\MSCRM
 3. Pokud KB927751IsInstalled Položka registru neexistuje, vytvořte KB927751IsInstalled Položka registru. Chcete-li to provést, postupujte takto:
  1. Klepněte pravým tlačítkem myši MSCRM, přejděte na příkaz Novýa klepněte na tlačítko Hodnota DWORD.
  2. Typ KB927751IsInstalled, a pak stiskněte klávesu ENTER.
  3. Poklepejte KB927751IsInstalled Položka registru.
  4. V Hodnota dat pole Typ 1a klepněte na tlačítko OK.
 4. Ukončete Editor registru.
 5. Restartujte počítač.
Nyní přejděte "To byl vyřešen?"oddíl.

To byl vyřešen?

Zkontrolujte, zda můžete nainstalovat kumulativní aktualizace 3 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0. Pokud je problém vyřešen, jste hotovi s tímto článkem. Pokud problém nebyl vyřešen, můžete Obraťte se na podporu.

Příčina

K tomuto problému dochází z následujících důvodů:
 • Položka registru KB927751IsInstalled neexistuje.
 • Hodnota položky registru KB927751IsInstalled je 0.

Další informace

Další informace o kumulativní aktualizace 3 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
935364Kumulativní aktualizace 3 je k dispozici pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0

Vlastnosti

ID článku: 953125 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Dynamics CRM 3.0
Klíčová slova: 
kbmsifixme kbfixme kberrmsg kbtshoot kbmbsmigrate kbbug kbexpertiseinter kbmt KB953125 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:953125

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com