2007 Office Paketi Service Pack 1 WSUS'ye tam olarak karşıdan yüklenmiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 953147 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

2007 Microsoft Office Paketi Service Pack 1 (SP1), Windows Server Update Services (WSUS) yayımlandığında, ilişkili güncelleştirmeleri güncelleştirmelerin, hizmet paketi içinde dil meta verileri göre süzülebilir. Ancak, ikincil dil güncelleştirmeler WSUS sunucusuna karşıdan yüklenmez. Bu sorun, aşağıdaki işlemleri oluşur:
 • Onaylama ve 2007 Office Paketi SP1'i dağıtmak için WSUS kullanın.
 • Dil filtresi, yalnızca ingilizce güncelleştirmeleri karşıdan yüklemek için yap.
Bu nedenle, ingilizce istemci yüklemeleri hata bildirme ve istemci, hizmet paketini almaz. Örneğin, ispanyolca sağlama aracı yüklü olan 2007 Office istemcilerinin gerekli güncelleştirmeler, WSUS sunucusunda bulunamadı çünkü ispanyolca için belirli güncelleştirmeleri alamıyor.

Neden

Bir 2007 Office Paketi SP1 meta verileri düzenleme, onay için bir istek üzerinde WSUS neden olur. Bir sorun nedeniyle WSUS dil süzgeç meta verileri, hizmet paketinin bazı dile özgü güncelleştirmeler WSUS sunucusuna karşıdan yüklenmesi değil. Sonraki istemci yüklemelerini, güncelleştirmeleri yüklenmemiş gerekli olsa bile, hata raporlanamıyor.

Çözüm

2007 Office Paketi SP1 içindeki güncelleştirmeleri WSUS dil süzgeç meta veriler değiştirildi. WSUS yöneticilerinin ve düzeltme onaylayın ve sonra hizmet paketini kendi istemcilerine re-deploy.

Not Güncelleştirmelerin veya hizmet paketi içindeki dosyalar, hiçbir işlev değişiklikleri yapıldı.

Daha fazla bilgi

2007 Office Kur,'çok MSI mimarisi kullanmak için Office'in önceki sürümlerinde değiştirildi. 2007 Office sistemi yüklemiş olan müşteriler, genel olarak ve belirli bir dile özgü bileşenlerin bir bileşimini alırsınız. Dile özel bileşenler, temel dili bu ürünün içerik ek olarak diğer dillerden belirli içerik içerir. Bu ürünü yüklemek için seçtiğiniz özelliklerin bağlıdır.

Önceki modelin hizmet paketlerini ve ortak güncelleştirmeleri de değişir. Örneğin, ingilizce sürümü 2007 Office Paketi SP1 içeren genel güncelleştirmeler, ingilizce özgü güncelleştirmeleri, ispanyolca özgü güncelleştirmeleri ve özel Fransızca güncelleştirir.

Bu sorun, belirli bir dil WSUS yöneticilerinin süzdüğünüz zaman geçerlidir. Tüm WSUS yöneticilerinin, bu sorundan etkilenir. Örneğin, Yöneticiler aşağıdaki etkilenmez:
 • Varsayılan dil ayarlarını süzme ile birlikte WSUS 2.0 kullanan yöneticiler.
 • Süzmek için WSUS 3.0 ile birlikte tüm diller kullanan yöneticiler.

Özellikler

Makale numarası: 953147 - Last Review: 18 Haziran 2008 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows Server Update Services 3.0
 • Microsoft Windows Server Update Services
 • 2007 Microsoft Office Suite Service Pack 1
 • Calendar Printing Assistant for Microsoft Office Outlook 2007 Service Pack 1
 • Microsoft Office PowerPoint Viewer 2007 Service Pack 1
 • 2007 Microsoft Office Servers Service Pack 1
 • 2007 Microsoft Office Servers Language Pack Service Pack 1
 • Microsoft Office Visio Viewer 2007 Service Pack 1
 • Microsoft Office Language Pack 2007 Service Pack 1
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot kbprb KB953147 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:953147

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com