Açıklama Office SharePoint Designer 2007 Service Pack 2 (SP2) ve Office SharePoint Designer Language Pack 2007 Service Pack 2 (SP2)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 953292
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Microsoft Office SharePoint Designer 2007 Service Pack 2 (SP2) ve Microsoft Office SharePoint Designer Language Pack 2007 Service Pack 2 (SP2) düzeltmeleri, iki ana kategori Microsoft Office SharePoint Designer 2007 ve Microsoft Office SharePoint Designer Language Pack 2007.These güncelleştirmeler için en son güncelleştirmeleri içerir:
 • Bu hizmet paketini özellikle yapılan önceden yayımlanmamış giderir.
  • Genel Ürün düzeltmelerin yanı sıra, bu kararlılık, performans ve güvenlik geliştirmeleri içerir.
 • Tüm genel güncelleştirmeleri, güvenlik güncelleştirmeleri, toplu güncelleştirmelere ve Şubat 2009 ' yayımlanan düzeltmeleri.

Daha fazla bilgi

Service Pack 2 geliştirmeleri'e genel bakış

Office SharePoint Designer 2007

 • Geliştirilmiş kararlılık ve güvenlik genel ürün.
 • Iyileştirilmiş Güvenilirlik Web sitesi yedekleme.
 • Gelişmiş geri yükleme işlevleri.

Hizmet paketini kaldırma

 • 2007 Microsoft Office Service Pack 2, 2007 Microsoft Office paketi için komut satırına hem de Microsoft Service Pack Uninstall aracı kullanarak, istemci güncelleştirmelerin kaldırılmasını desteklemek için ilk hizmet paketi ' dir. Service Pack Uninstall araç, ayrı bir karşıdan yükleme olarak kullanılabilir.Bu araç hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
  954914Microsoft hizmet paketi kaldırma aracı için 2007 Microsoft Office paketi

Edinme ve hizmet paketlerini yükleme

Microsoft Office SharePoint Designer 2007 Service Pack 2

SharePoint Designer 2007 Office SP2, Microsoft Yükleme Merkezi'nden edinilebilir. Bu hizmet paketlerini karşıdan yüklemek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=88EFF285-0B92-45ED-979B-65AA22304DD6

Microsoft Office SharePoint Designer Language Pack 2007 Service Pack 2

Office SharePoint Designer Language Pack 2007 SP2'yi Microsoft Yükleme Merkezi'nden edinilebilir. Bu hizmet paketini karşıdan yüklemek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=1980414E-FE98-4A7C-B3B5-F852FDAB0533
Tüm SP2'in tam listesi hakkında daha fazla bilgi için yayımlanan paketleri Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
968170Liste, tüm 2007 Office sistemi Service Pack 2 ve Windows SharePoint Services 3.0 Service Pack 2 paketler

Hizmet paketlerinin giderdiği sorunların karşıdan yüklenebilen listesi

Bir Excel çalışma kitabı, listeleri tüm Office SharePoint Designer 2007 ve Office SharePoint Designer Language Pack 2007 sorunları, hizmet paketi tarafından giderilen kullanılabilir.

Not Çalışma kitabı ingilizce'dir. Çalışma kitabı diğer dillere çevrilmeyecektir.

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:

Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the 2007 Office Service Pack 2 Changes_all.xls package now.

Microsoft Destek dosyalarını karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Bilinen sorunlar ve davranış değişiklikleri

Hizmet paketleri yükledikten sonra aşağıdaki Knowledge Base makalelerinde açıklanan sorunları da karşılaşabilirsiniz:
 • 960577Tüm Windows SharePoint Services ve SharePoint Server Pre-Upgrade Denetleyicisi'nin Bilgi Bankası makalelerinin listesi
  Windows SharePoint Services ve SharePoint Pre-Upgrade denetleyicisi Microsoft Bilgi Bankası makalelerinde Bu makale listesi. Pre-Upgrade denetleyicisi, Windows SharePoint Services 3.0 Service Pack 2 birlikte gelir. Windows SharePoint Services ve SharePoint Server 2007'in yerine geçer sonraki sürüm sürümüne yükseltmeye çalıştığınızda, sunucu için olası yükseltme sorunlarını değerlendirmek için kullanılır.
 • 968173Bilinen 2007 Microsoft Office Paketi Service Pack 2 ve Windows SharePoint Services 3.0 Service Pack 2'yi yüklediğinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar

Teknik bilgiler

Etkilenen, dosyaların bir listesini de dahil olmak üzere, bu hizmet paketi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
970357Office 2007 sistemi istemci hizmet paketleri hakkında teknik ayrıntılar

Özellikler

Makale numarası: 953292 - Last Review: 29 Nisan 2009 Çarşamba - Gözden geçirme: 4.1
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbsurveynew kbexpertisebeginner atdownload kbupdate KB953292 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:953292

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com