Popis aktualizace Microsoft Office Proofing Tools 2007 Service Pack 2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 953328
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Microsoft Office Proofing Tools 2007 Service Pack 2 (SP2) poskytuje nejnovější aktualizace pro nástroje kontroly pravopisu sady Office 2007. Tyto aktualizace obsahuje dvě hlavní kategorie oprav:
 • Dříve nevydané opravy, které byly vytvořeny speciálně pro Tato aktualizace Service pack.
  • Kromě oprav obecnou, to zahrnuje vylepšení stability, výkonu a zabezpečení.
 • Všechny veřejné aktualizace, kumulativní aktualizace zabezpečení aktualizace a opravy hotfix, které byly vydány až únor 2009.

Další informace

Přehled aktualizace Service Pack 2 vylepšení

Nástroje kontroly pravopisu

 • Německého pravopisu provedena vylepšení Lexikální disponibility. Vylepšení patří německé pravopisné reformě a jeho součást kontextovou kontrolu pravopisu. Nejdůležitější nejnovější rozhodnutí Stálé Konference ministrů školství a kultury (konat 3. března 2006) byly začleněny aktualizovat německého pravopisu nejnovější úřední standardu. Navíc stávající německé kontextové Kontrola pravopisu byla Rozšířené typy další chyby, například zpracování Kontrola pravopisu společně nebo od sebe a velkých versus malých pravopis. Tyto pravopisné chyby patří mezi nejčastěji v německém jazyce.
 • Tisíce nových slov, které byly shromážděny prostřednictvím zákazníka Od vydání 2007 Office dochází k programu zlepšování softwaru společnosti Microsoft systému byly přidány k lexikon kontrola pravopisu.
 • Hebrejské pravopisu, dělení řecké a italské Kontrola gramatiky byly aktualizovány poskytnout lepší výkon a stabilita mezi tyto nástroje jazyka.
 • Bylo předneseno několik problémů pro arabštinu. To zahrnuje Vylepšené funkce pro kontrolu pravopisu a gramatiky.
 • Server soubory kontroly pravopisu pro Galicijština, hindštinu a thajštinu byly k vyřešení problémů aktualizována.
 • Byl aktualizován ruské při kontrole pravopisu zahrnout několik slov, které byly dříve uznané v sadě Microsoft Office 2003.

Aktualizace Service pack balení

 • Na rozdíl od se sadou Microsoft Office nástroje kontroly pravopisu 2007 SP1, Office Proofing Tools nástroje 2007 SP2 nyní skupiny nástroje kontroly pravopisu aktualizací z každých jazyk do jediného spustitelného souboru. Tato změna byla provedena, tak že počítačů ve kterém je umístěno více kontroly pravopisu jazyků nástroj ve více zjednoduší a efektivním způsobem. Byla také vytvořena tak, aby odpovídal způsobu, jakým nástroje pro kontrolu pravopisu ve skutečnosti byly vydány.

Odebrání Service pack

 • Aplikaci Microsoft Office 2007 Service Pack 2, je první aktualizace Service pack k podpoře odebrání aktualizace klientů pomocí obou příkazu řádek a Service Pack odinstalovat nástroj Microsoft 2007 Microsoft Sada Office. Service Pack odinstalovat nástroj je k dispozici jako samostatný Stáhněte. Další informace o Tento nástroj, klepněte na následující číslo článku v následujícím článku Znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  954914Microsoft Service Pack odinstalovat nástroj pro systém Microsoft Office 2007

Jak získat a nainstalovat tuto aktualizaci service pack

Na Aktualizaci SP2 sady Office Proofing Tools 2007 je k dispozici v Centru pro stahování Microsoft Download Center. Chcete-li stáhnout tuto aktualizaci service pack, navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId = 9354DCE6-8FA9-4CF1-995F-2F1D219FED95 & displaylang = cs
Další informace o úplný seznam všech SP2 balíčky, které byly vydány, klepněte následujícím článku znalostní báze článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
968170Seznam všech systému Office 2007 Service Pack 2 a Windows SharePoint Services 3.0 Service Pack 2 balení

Seznam ke stažení obsahující problémy vyřešené v aktualizaci service pack

Sešit aplikace Excel je k dispozici, uvádí, že kontroly pravopisu sady Office Nástroje 2007 vyřešené aktualizací service Pack.

Poznámka: Sešit je v anglickém jazyce. Sešit nebude. přeložen do jiných jazyků.

Následující soubor je k dispozici pro stáhnout z centra pro stahování Microsoft Download Center:

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Stáhnout
Stáhnout Office 2007 Service Pack 2 Changes_all.xls balíček.
Další informace o tom, jak stahování souborů podpory společnosti Microsoft získáte následujícím článku znalostní báze v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Byl zkontrolován na tento soubor neobsahuje viry. Microsoft používá nejčastěji aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den, soubor bylo zaúčtováno. Soubor je uložen na zabezpečených serverech, které pomáhají zabránit neoprávněné změny v souboru.

Známé problémy a změny chování

Po instalaci této aktualizace Service pack, můžete zaznamenat problém která je popsána v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
968173 Známé problémy, které mohou nastat při instalaci aktualizace Microsoft Office suite 2007 Service Pack 2 a Windows SharePoint Services 3.0 Service Pack 2

Technické informace

Další informace o tomto aktualizace Service pack, včetně seznamu souborů, které jsou ovlivněny, klepněte na následující článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
970357Podrobné technické informace o aktualizacích service Pack pro systém Office 2007 klienta

Vlastnosti

ID článku: 953328 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 6.0
Klíčová slova: 
kbupdate kbsurveynew kbexpertisebeginner atdownload kbmt KB953328 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:953328

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com