Hlasové zprávy se neukládají, použijete-li ke spuštění aplikace Microsoft Speech Server 2004 pomocí SaltInterpreterActivity Communications Server 2007 řeči server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 953632 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Máte aplikaci 2004 Microsoft Speech Server (MSS), která používá ovládací prvek RecordSound pro záznam hlasových zpráv. Záznamy aplikace a ukládání hlasových zpráv správně. Však po spuštění stejné aplikace ze serveru Microsoft Office Communications Server 2007 řeči pomocí SaltInterpreterActivity hlasové zprávy neuloží po zavěsit volajícím.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalovat aktualizační balíček Communications Server 2007 řeči server z dubna 2009. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
963025Popis aktualizace pro Communications Server 2007 řeči server: duben 2009

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Vlastnosti

ID článku: 953632 - Poslední aktualizace: 21. dubna 2009 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Communications Server 2007 Speech Server
Klíčová slova: 
kbmt kbfix kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb KB953632 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:953632

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com