Communications Server 2007 konuşma Server SaltInterpreterActivity kullanarak bir Microsoft konuşma Server 2004 uygulamasını başlatmak için kullandığınız ses iletileri kaydedilmiyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce içeriğe işaret edebilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 953632 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Ses iletileri kaydetmek için RecordSound denetimi kullanan bir Microsoft konuşma Server'ı (MSS) 2004 uygulama var. Iletileri, kaydeder ve uygulama kaydı doğru sesli. Ancak, aynı uygulama Microsoft Office Communications Server 2007 konuşma Sunucusu'ndan SaltInterpreterActivity kullanarak başlattığınızda, arayanlara kapatana sonra ses iletileri kaydedilmez.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Nisan 2009 tarihli Communications Server 2007 konuşma Server güncelleştirme paketini yükleyin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
963025Communications Server 2007 konuşma Sunucusu'nun güncelleştirmesinin açıklaması: Nisan 2009

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 953632 - Last Review: 21 Nisan 2009 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Communications Server 2007 Speech Server
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbfix kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb KB953632 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:953632

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com