Kullanıcı Grup İlkesi geridöngü işleme modu değişiklikleri Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7 ve Windows Server 2008 R2

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 953768 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

GİRİŞ

Bu makalede, Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008 ve Windows Server 2008 R2 Geridöngü işleme değişiklikleri anlatır.

Daha fazla bilgi

Bir sürümünü çalıştıran bir bilgisayarı yapılandırma Grup İlkesi geridöngü işleme, kullanıcı için Windows Server 2008 ve Windows Vista önce yayımlanan Windows, bilgisayar hesabı üzerinde kullanıcı ile ilgili Grup İlkesi nesnesi için izinleri önemli değildir. Bu durumda, izinleri oku ve Uygula Grup İlkesi nesnesi başarıyla uygulamak yeterlidir.

Windows Vista ve Windows Server 2008'de başlayarak, bu davranış değişir.

Aşağıdaki senaryoları göz önünde bulundurun:
 1. Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7 veya Windows Server 2008 R2 çalıştıran bir bilgisayarda kullanıcı Grup İlkesi geridöngü işleme içinde yapılandırılmış Birleştirme modu.

  GP hizmeti makine bağlamında GPO bilgilerini okur. Bu senaryoda, bilgisayar hesabı en az kullanıcı ayarlarını içeren Grup İlkesi nesnesine Okuma iznine sahip olmalıdır ve bir kullanıcı olmalıdır en az okuma ve izin ilkesi başarıyla uygulamak için geçerlidir.
 2. Bir Windows sürümünü çalıştıran bir bilgisayar Windows Vista önce yayımlanmıştır ve Windows Server 2008 kullanıcı Grup İlkesi geridöngü işleme de yapılandırılmalıdır Değiştir modu.

  Bu durumda, GP hizmeti kullanıcının kimliğine bürünür. Bu nedenle, yalnızca kullanıcı GPO erişim gerekir. İlke başarıyla uygulamak için bir kullanıcı en az okuma ve izin uygulamak.


Özellikler

Makale numarası: 953768 - Last Review: 20 Şubat 2013 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows Server 2008 Standard
 • Windows Server 2008 Enterprise
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows Server 2008 R2 Standard
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise
Anahtar Kelimeler: 
kbexpertiseinter kbhowto kbinfo kbmt KB953768 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 953768

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com