E-posta iletisi Outlook 2003'te bir temsilci tarafından kullanıcı adına gönderilmişse bir kullanıcının posta kutusuna bir e-posta iletisi görüntülenmez

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 953804
Hepsini aç | Hepsini kapa

Sorunun açıklaması

Microsoft Office Outlook 2003'te e-posta iletisini temsilci tarafından kullanıcı adına gönderilmişse bir kullanıcının posta kutusuna bir e-posta iletisi görünmez.

Bu sorunu giderme adımları

Bu sorunu gidermek için 953803 düzeltme paketini uygulayabilmeniz ve daha sonra düzeltme paketinin etkinleştirin. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. 953803 Düzeltme paketini uygulayın. Bunun nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
  953803 Outlook 2003 düzeltme paketinin açıklaması: 18 Haziran 2008
 2. Temsilcinin bilgisayarda düzeltme paketinin etkinleştirin.

  Bize sizin için düzeltmeyi etkinleştirmek için Git "Benim adıma düzelt" bölümüne gidin. Kendiniz düzeltmeyi etkinleştirmek için aşağıdaki adrese gidin "Kendim düzeltmek istiyorum" bölümüne gidin.

  Benim adıma düzelt

  Düzeltmeyi otomatik olarak etkinleştirmek için Bu Düzeltdüğmesini veya bağlantısını tıklatın. Çalıştır' ı tıklatın <b00> </b00>dosya yüklemeiletişim kutusunu tıklatın ve ardından düzeltme adımları sihirbazındaki.

  Bu resmi kapatBu resmi aç
  assets fixit1
  Bu sorunu düzelt
  Microsoft Düzelt 50215
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  assets fixit2


  Not Bu sihirbaz yalnızca İngilizce olabilir; Ancak, otomatik düzeltme, Windows'un diğer dil sürümleri için de kullanılabilir.

  Not Sorun olan bilgisayarda değilseniz, otomatik düzeltmeyi bir flash sürücüye veya CD'ye kaydedin ve sonra sorunun yaşandığı bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

  Daha sonra Git "Bu işlem sorunu düzeltti mi?" bölümüne gidin.

  Kendim düzeltmek istiyorum

  Önemli Bu bölüm, yöntem veya görev kayıt defterini nasıl değiştireceğinizin anlatıldığı adımlar içermektedir. Ancak, kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu nedenle, bu adımları dikkatlice uyguladığınızdan emin olun. Daha fazla koruma için değiştirmeden önce kayıt defterini yedekleyin. Daha sonra bir sorun çıktığında kayıt defterini geri yükleyebilirsiniz. Kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
  322756 Yedekleme ve Windows kayıt defterini geri yükleme hakkında
  1. Başlat'a tıklayın
   Bu resmi kapatBu resmi aç
   Başlat düğmesi
   , türü RegeditAramaya Başla kutusuna ve sonra ENTER tuşuna BASIN.
  2. Aşağıdaki kayıt defteri alt anahtarını bulup tıklatın:
   HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\11.0\Outlook\Preferences
  3. Düzen menüsünden Yeni' nin üzerine ve sonra DWORD değeri' ni tıklatın.
  4. Türü DelegateSentItemsStyle, ve sonra ENTER tuşuna basın.
  5. DelegateSentItemsStylesağ tıklatın ve sonra Değiştir' i tıklatın.
  6. Değer verisi kutusuna 1 , sonra da Tamam' ı tıklatın.
  7. Kayıt Defteri Düzenleyicisinden çıkın.


 3. Aşağıdaki öğeler doğru olduğundan emin olun:
  • Temsilci yöneticinin posta kutusu için Gözden Geçiren izinleri vardır.
  • Yetkili yöneticinin Gönderilmiş Öğeler klasörü için yazma izinlerine sahiptir.
  • Yöneticinin posta kutusunun temsilcinin Outlook profili ek posta kutusu olarak eklenir.

   Not Yöneticinin posta kutusu ve Gönderilmiş Öğeler klasörü için izinleri ayarlamak için Microsoft Outlook'u kullanın. Bunu yapmak için yöneticinin posta kutusuna oturum açma izinleri yapılandırmak istediğiniz klasörü sağ tıklatın ve Özellikler' i tıklatın. Daha sonra uygun izinlere izinler sekmesindeki etkinleştirin.
Not Bu özellik, yalnızca Outlook önbellekli modda consistenly çalışır.

Bu işlem sorunu düzeltti mi?

Kullanıcı adına e-posta göndermek için bir temsilci kullanarak sorunun giderilmiş olup olmadığını denetleyin. E-posta kullanıcının posta kutusunda görünüyorsa, bu makaleyle işiniz bitti demektir. Sorun düzeltilmemişse, aşağıdakileri yapabilirsiniz: Destek hizmetlerine başvurma.

Özellikler

Makale numarası: 953804 - Last Review: 5 Eylül 2013 Perşembe - Gözden geçirme: 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbsurveynew kbmsifixme kbfixme kbexpertisebeginner kbqfe kbprb kbmt KB953804 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 953804

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com