Ako sa pohybovať terminálových služieb Cal z jedného licenčný server na iný v systéme Windows 2000, Windows Server 2003 a Windows Server 2008

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 953918 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

Tento článok popisuje ako presunúť terminálové služby licencií klientskeho prístupu (CAL) z jednej licenčného servera terminálových služieb k druhému v systéme Windows 2000, Windows Server 2003 a Windows Server 2008.

DALSIE INFORMACIE

Prepraviť terminálových služieb Cal z jedného licenčného servera terminálových služieb k druhému, dodržiavať postupy v nasledujúcich sekciách.

Dokumenty, ktoré musia mať k dispozícii

Skôr než začnete vykonávať postupy, ktoré sú popísané v nasledujúcich sekciách, musí mať papier dohody, ktorá sa zobrazila, keď ste zakúpili Cal. Číslo dohody alebo zápis z dohody bude vyžadovať prijímať nové CAL Pack ID, popísaná v sekcii "Ako sa pohybovať Cal".

Ako sa pohybovať Cal

Ak chcete premiestniť Cal, postupujte nasledovne.

Poznámka Po premiestnení Cal vás deaktivovať staré licenčného servera license server. (Pozri krok 10).
 1. Nainštalujte terminálové služby licencovanie na cieľový server.
 2. Aktivácia licenčného servera license server.

  Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
  325869Ako aktivovať licenčný Server pomocou správa licencií terminálového servera Windows Server 2003
 3. Na nový licenčný server terminálových služieb, kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidlo Administratívne nástroje, a potom kliknite na tlačidlo Terminálový Server licencií.
 4. V správa licencií terminálového servera modulu, kliknite pravým tlačidlom na licenčný server terminálových služieb a potom kliknite na tlačidlo Vlastnosti. V Metódu inštalácie kliknite na položku Zoznam Telefón, a potom kliknite na tlačidlo ok.
 5. Kliknite pravým tlačidlom na licenčný server terminálových služieb a potom kliknite na tlačidlo Inštalácia licencie. The Vitajte na terminálový Server CAL Sprievodca inštaláciou zobrazí sa dialógové okno.
 6. Kliknite na tlačidlo Ďalší. V Získanie klienta licenčný kľúč Pack dialógové okno, môžete nájsť licenčný server ID.
 7. Licencia servera ID použiť na získanie CAL kľúč Pack ID. Chcete nainštalovať Cal na nový licenčný server, musíte mať CAL kľúč Pack ID. Identifikátor CAL kľúč Pack môžete dostať od Microsoft Clearinghouse alebo tým, že navštívite nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
  https://activate.Microsoft.com
  Ak chcete kontaktovať Microsoft Clearinghouse, použiť telefónne číslo:
  1-888-571-2048
  Zástupca na Microsoft Clearinghouse vám nový kľúč Pack CAL ID. Kontaktovať službu technickej podpory zákazníkov spoločnosti Microsoft na nasledujúcom telefónnom čísle:
  1-800-936-3100
  Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
  319726Telefónne čísla technickej podpory spoločnosti Microsoft
 8. V Získanie klienta licenčný kľúč Pack dialógové okno, zadajte ID CAL kľúč Pack (z kroku 7) v Do políčok nižšie zadajte Identifikácia klienta licenčný kľúč balík pole.
 9. Kliknite na tlačidlo Ďalší. Zobrazí hlásenie, ktoré uvádza, že Cal úspešne nainštaloval.
 10. Po overení správne fungovanie nový licenčný server, deaktivujte staré licenčného servera license server. Vykonáte to odinštalovať terminálové služby licencovanie komponentu na staré server.

Zálohovanie a licenčné informácie

Mali pravidelne zálohovať licenčného servera terminálových služieb pomocou nástroja na zálohovanie Windows alebo podobný nástroj. Pravidelné zálohovanie ochrániť vaše licenčné údaje pred náhodnou stratou Ak systém skúsenosti zlyhania hardvéru alebo úložného. Pri zálohovaní licenčného servera terminálových služieb zálohovať údaje o stave systému a priečinok, v ktorom je nainštalovaný licenčného servera terminálových služieb. Pritom si skontrolujte, či zálohované údaje v databáze registry a databázy servera terminálových služieb licenciu.

Ak obnovíte údaje o stave systému a databázy na pôvodný licenčný server terminálových služieb, nevydané licencie sa obnovia správne, za predpokladu, že nie ste nahradili operačného systému na počítači. Ak ste nahradili operačného systému, nevydané licencie sa neobnovia a udalosť, ktorá poskytuje nevydané licencie počítať je prihlásený do systémového denníka. Nevydané licencie môže ešte stále obnoviť s použitím možnosti telefonickej aktivácie v nástroji Terminal Services License Manager. Ak chcete prepnúť na možnosti telefonickej aktivácie, kliknite pravým tlačidlom na serveri v Terminal Services License Manager a potom kliknite na Vlastnosti.

ODKAZY

Pre viac informácií o terminálových služieb, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://Technet.Microsoft.com/en-us/library/bb742597.aspx

Vlastnosti

ID článku: 953918 - Posledná kontrola: 28. februára 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Windows Server 2008 Datacenter
 • Windows Server 2008 Enterprise
 • Windows Server 2008 Standard
Kľúčové slová: 
kbclient kbtermserv kblicensing kbexpertiseadvanced kbinfo kbhowto kbmt KB953918 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:953918

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com