Komunikační Server 2007 doporučené postupy Analyzer (BPA) nelze importovat BPA sestav v počítači se systémem Windows Server 2008 nebo v počítači se systémem Windows Vista

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 954048 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o import Analyzer doporučené postupy (BPA) sestav v BPA Microsoft Office Communications Server 2007 v počítači se systémem Windows Server 2008 nebo v počítači se systémem Windows Vista. V dialogovém okně Import skenování přestane reagovat a sestav BPA nelze importovat.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte nové verzi Office Communications Server 2007 doporučené postupy Analyzer. Získat nové verzi Office Communications Server 2007 doporučené postupy Analyzer, naleznete na následujícím webu:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=1b90993c-072a-4c84-b385-b76d23b2f27c

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 954048 - Poslední aktualizace: 15. srpna 2008 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Communications Server 2007 Standard Edition
  • Microsoft Office Communications Server 2007 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt atdownload kbqfe kbexpertiseinter kbprb KB954048 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:954048

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com