Oprava: Při viz nižší kvality videa při použití nástroje Windows Media Encoder 9 Series nebo podobné kodéru Windows Media Format SDK založené kódování videa

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 954067 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující situaci:
  • Použít počítač, který má více procesorů.
  • Použít Windows Media Encoder 9 Series nebo podobné kodér se systémem Windows Media Format SDK.
  • Velikost při kódování videa můžete také změnit velikost rámečku videa tak, aby se liší velikost rámce zdroj a výstupní velikost rámce.
V tomto scénáři naleznete nižší kvality video při přehrávání videa. To může zahrnovat nerovných videa. Nerovných video obvykle vidět na svislé okraje objektů Vysoký kontrast. Namísto ostré definice objektu naleznete vodorovné vibrations na okraj objektu. Video osoby standing začátek plná barva pozadí může například zobrazit tento problém na stranách jejich ramena nebo ramen.

Příčina

Resizer v Windows Media Format SDK runtime nezpracovává správně threading.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Společnost Microsoft nyní nabízí podporovanou opravu hotfix. Je však určena pouze k opravě problému v tomto článku. Tuto opravu použijte pouze u systémů, ve kterých dochází k popsanému problému.

Pro řešení stáhněte opravu z centra Stažení softwaru.

INFORMACE O SOUBORECH KE STAŽENÍ

K dispozici jsou Vám následující soubory ze sekce Ke Stažení:
Windows XP, 32bitové verze (všechny jazyky)
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the WindowsMedia11-KB954067-x86-INTL.exe package now.

Windows XP, 64bitové verze (všechny jazyky)

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the WindowsMedia11-KB954067-x64-INTL.exe package now.

Poznámka: Tato oprava hotfix pro systém Windows XP nemá verzi 64 x. Balíček WindowsMedia11-KB954067-x 64 INTL.exe balíček 32bitové verze této opravy hotfix platí pro verzi x 64 systému Windows XP.

Další informace o stažení souborů podpory společnosti Microsoft v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů. Globální verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v ovládacím.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Wmvcore.dll11.0.5721.52502,458,11217. Června 200812: 35X86
Wmvdecod.dll11.0.5721.52501,543,68017. Června 200812: 38X86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 954067 - Poslední aktualizace: 15. září 2008 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Media Player 11
Klíčová slova: 
kbmt kbfix KB954067 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:954067

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com