Subdialog v VoiceXML aplikaci v Server Office Communications Server 2007 řeči vrátit hodnotu objekt

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 954188 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Máte VoiceXML aplikace používající subdialog předat objekty serveru pomocí namelist. Zavést tuto aplikaci Server Microsoft Office Communications Server 2007 řeči. Při volání aplikace VoiceXML aplikaci Server Communications Server 2007 řeči vrátí objekt namísto hodnoty objektu je předávaný namelist.

Řešení

Tento problém vyřešíte nainstalovat balíček aktualizace řeči Server Communications Server 2007, které je datem duben 2009. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
963025Popis aktualizace pro server řeči Communications Server 2007: duben 2009

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 954188 - Poslední aktualizace: 21. dubna 2009 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Communications Server 2007 Speech Server
Klíčová slova: 
kbmt kbfix kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb KB954188 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:954188

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com