En son Internet Security and Acceleration (ISA) Server 2006 hizmet paketi nasıl elde edilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 954258 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Bu makalede, Microsoft ınternet Security and Acceleration (ISA) Server 2006 için en son hizmet paketi nasıl elde edilir.

Hizmet paketleri, düzeltmeleri ve değişiklikleri hangi ISA Server 2006 ile dağıtılmış normal anlamına gelir ' dir. Ürününüzün güncel kalmasını sağlamak için en son hizmet paketini yükleyebilirsiniz. Hizmet paketleri, güncelleştirmeleri, Yönetim Araçları, sürücüler ve diğer bileşenleri içerir. Bu öğeler, karşıdan yükleyebileceğiniz tek bir paket birlikte paketlenmiştir.

Hizmet paketleri birikimlidir. Her yeni hizmet paketinin içerdiği yeni düzeltmelerle birlikte önceki hizmet paketlerindeki tüm düzeltmeleri içerir. En son hizmet paketini yüklemeden önce önceki bir servis paketini yüklemenize gerek yoktur.

ISA Server 2006 düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri yükleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
885957 ISA Server düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri yükleme hakkında

Daha fazla bilgi

ISA Server 2006 Service Pack 1

Teknik bilgiler

Karşıdan yükleme bilgileri

Aşağıdaki dosyalar Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
Yayım Tarihi: 2 Temmuz 2008

Microsoft Destek dosyalarını karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Özellikler

Makale numarası: 954258 - Last Review: 2 Temmuz 2008 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2006 Enterprise Edition
  • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2006 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbhowto atdownload kbinfo KB954258 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:954258

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com