Microsoft Güvenlik Danışma Belgesi: SQL ekleme saldırıları doğrulanmamış kullanıcı verileri girişini yararlanarak Rise...

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 954462 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Microsoft, bu sorun hakkında BT uzmanlarına yönelik bir Microsoft güvenlik danışma belgesi yayımladı. Güvenlik danışma belgesi, güvenlikle ilgili ek bilgiler içerir. Güvenlik danışma belgesini görüntülemek için şu Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/technet/security/advisory/954462.mspx

Özellikler

Makale numarası: 954462 - Last Review: 24 Haziran 2008 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft ASP.NET 2.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbinfo kbsecadvisory kbsecurity kbsecvulnerability KB954462 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:954462

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com