Při použití klienta Microsoft Dynamics CRM 4.0 pro Outlook Internet e-mailové zprávy obsahující nebezpečné nebo netisknutelné znaky v řádku Předmět odeslány přímo do poštovní schránky vpřed Microsoft Dynamics CRM

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 954549 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. Použití klienta Microsoft Dynamics CRM 4.0 pro Outlook a konfigurace uživatele Microsoft Dynamics CRM použít Microsoft Dynamics CRM vpřed poštovní schránku jako příchozí e-mailového profilu. Však Internet obsahují nebezpečné nebo netisknutelné znaky v poli Předmět e-mailové zprávy jsou odesílány přímo do poštovní schránky vpřed Microsoft Dynamics CRM. V tomto scénáři směrovač e-mailové přestane pracovat. A e-mailový směrovač nemůže zpracovat žádné další e-mailové zprávy.

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní aktualizaci kumulativní Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, je nutné ručně odebrat e-mailové zprávy obsahující nebezpečné nebo netisknutelné znaky z poštovní schránky vpřed Microsoft Dynamics CRM.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 954549 - Poslední aktualizace: 12. února 2009 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
  • Microsoft Dynamics CRM for Microsoft Office Outlook na těchto platformách
    • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbmt kbmbsemail kbfix kbexpertiseinter kbautohotfix kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB954549 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:954549

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com