Outlook için Microsoft Dynamics CRM 4.0 istemci kullandığınızda, konu satırında tehlikeli veya yazdırılamayan karakterler içeren bir ınternet e-posta iletileri doğrudan Microsoft Dynamics CRM iletme posta gönderilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 954549 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin. Outlook için Microsoft Dynamics CRM 4.0 istemci kullanın ve bir Microsoft Dynamics CRM'YI kullanmak için Microsoft Dynamics CRM kullanıcı yapılandırma ileriye doğru bir posta kutusu olarak gelen bir e-posta profili. Ancak, ınternet <a0>Konu</a0> alanında, tehlikeli veya yazdırılamayan karakterler içeren e-posta iletileri, doğrudan Microsoft Dynamics CRM iletme posta gönderilir. Bu senaryoda, e-posta yönlendiricisi çalışma durdurur. Ayrıca, e-posta yönlendiricisi, diğer e-posta iletilerini işleyemiyor.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 4.0 için en son toplu güncelleştirme toplamasına giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 güncelleştirmelerini ve düzeltmeleri

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, Microsoft Dynamics CRM iletme posta tehlikeli veya yazdırılamayan karakterler içeren e-posta iletilerini el ile kaldırmanız gerekir.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 954549 - Last Review: 12 Şubat 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
  • Microsoft Dynamics CRM for Microsoft Office Outlook, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbmbsemail kbfix kbexpertiseinter kbautohotfix kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB954549 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:954549

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com