Microsoft Dynamics CRM 4. 0'da bir ilişki oluşturduğunuzda bir özel varlık arama özelliğini ve bir teklif <a1>Müşteri</a1> özelliği arasında herhangi bir eşlemeler bir yanlış nesne türü kodu kullanın...

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 954592 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Dynamics CRM 4. 0'da özel bir iş tüzel kişiliği Contact varlık ve teklif varlık arasında bir ilişki oluşturduğunuzda, bir özel varlık Arama özelliğini ve bir teklif <a1>Müşteri</a1> özelliği arasında herhangi bir eşlemeler, yanlış nesne türü kodu bir teklifte kullanın.

Neden

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 4.0 bir varlık ile başka bir varlığa dönüştürür, varlık türü kodu bir ilgili kişi için bir teklif aktarılmaz nedeniyle oluşur. Bu durumda, Microsoft Dynamics CRM 4.0 özniteliği eşlemeler arar. Daha sonra Microsoft Dynamics CRM 4.0 teklif üzerindeki customerid özniteliği ile eşleştirilmiş olan ilk öznitelik kullanır. Bu nedenle, ilk Özellik eşlemesinin accountid özniteliği ile customerid özniteliği arasındaysa, customerid özniteliği bir nesne türü kodu yerine bir kişi nesne tanımlayıcısını kullanarak eşleştirilir.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 4.0 için en son toplu güncelleştirme toplamasına giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 güncelleştirmelerini ve düzeltmeleri

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 954592 - Last Review: 12 Şubat 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbfix kbautohotfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB954592 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:954592

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com