Popis aktualizace pro program Silverlight 2 Beta 2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 955011 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Aktualizace je k dispozici pro Microsoft Silverlight 2 Beta 2. Tato aktualizace nabízí vytvoří nové sestavení, která je upgrade starší program Silverlight 2. Tato aktualizace je součástí aktuální program Silverlight instalačních programů. Pokud počítač nemá nainstalovaný program Silverlight, instalační služba Microsoft Update nebo pomocí systému Windows Server Update Services (WSUS) vám nabízeny.

Tato aktualizace zlepšuje stabilitu proudů a automatické aktualizace komponenty. Tato aktualizace také zlepšuje podporu pro Mozilla Firefox 3.

Informace o instalaci

Tato aktualizace je k dispozici z následujících zdrojů.

Web programu Microsoft Silverlight

Instalační program Silverlight zahrnuje všechny předchozí aktualizace vedle této aktualizace. Chcete-li nainstalovat nejnovější verzi programu Silverlight 2, naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft Silverlight:
http://www.microsoft.com/Silverlight/Resources/Install.aspx?v=2.0

Web Microsoft Update

Tato aktualizace je také k dispozici uživatelům webu Microsoft Update. Pokud máte starší verzi Microsoft Silverlight 2 Beta 2, které tato aktualizace nabídnuta jako důležitá aktualizace pro produkt Microsoft Silverlight 2 (KB 955011)."

Program Silverlight 2 obsahuje mechanismus automatické aktualizace. Tento mechanismus je ve výchozím nastavení zakázána v balíčku služby WSUS. Budoucí aktualizace budou poskytovány prostřednictvím aktualizace služby WSUS.

Další informace

Program Microsoft Silverlight je prohlížeče multi-environment, modul plug-in, která zamýšlí poskytují nové generace společnosti Microsoft.Generaci multimediálních prostředí a rozsáhle interaktivních aplikací na webu. Další informace naleznete na webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/silverlight/faq.aspx
Produkty třetích stran popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, předpokládanou ani týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 955011 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Silverlight for Windows
  • Microsoft Silverlight for Macintosh
Klíčová slova: 
kbhowto kbqfe kbexpertisebeginner kbinfo kbmt KB955011 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:955011

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com