Silverlight 2 Beta 2 güncelleştirmesinin açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 955011 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Microsoft Silverlight 2 Beta 2'için bir güncelleştirme kullanılabilir. Bu güncelleştirme, önceki bir Silverlight 2 için'bir yükseltme ise, yeni bir yap? oluşturur sağlar. Bu güncelleştirme geçerli Silverlight yükleyicisi dahil edilir. Bilgisayarınızda yüklü olan Silverlight yoksa, yükleyici, Microsoft Update veya Windows Server Update Services (WSUS) olarak sunulur.

Bu güncelleştirme, kararlılık, akış ortamı ve otomatik güncelleştirme bileşeni artırır. Bu güncelleştirme ayrıca Mozilla Firefox 3 desteğini geliştirir.

Yükleme bilgileri

Bu güncelleştirme, aşağıdaki kaynaklardan kullanılabilir.

Microsoft Silverlight site

Silverlight yükleyicisi, bu güncelleştirmenin yanında yer alan tüm önceki güncelleştirmelerini içerir. Silverlight 2'in en son sürümünü yüklemek için <a0></a0>, aşağıdaki Microsoft Silverlight Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/silverlight/resources/install.aspx?v=2.0

Microsoft Update

Bu güncelleştirmenin Microsoft Update kullanıcıları için de kullanılabilir. Microsoft Silverlight 2 Beta 2'ın önceki bir sürümü varsa, bu güncelleştirmenin "Microsoft Silverlight'ın <a1>2</a1> (KB 955011) için kritik güncelleştirme." olarak sunulur

Silverlight 2, bir otomatik güncelleştirme mekanizması içerir. Bu mekanizma varsayılan olarak, WSUS) paketinde devre dışı bırakılır. Gelecekteki güncelleştirmeler WSUS güncelleştirmeleri aracılığıyla sağlanacaktır.

Daha fazla bilgi

Microsoft Silverlight, gelecek nesil Microsoft ulaştırmak için ağa bir çapraz tarayıcı, multi-environment eklenti olan. NET–based medya deneyimlerini ve zengin etkileşimli uygulamalar için Web. Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/silverlight/faq.aspx
Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği hakkında hiçbir garanti vermez.

Özellikler

Makale numarası: 955011 - Last Review: 6 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Silverlight for Windows
  • Microsoft Silverlight for Macintosh
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhowto kbqfe kbexpertisebeginner kbinfo KB955011 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:955011

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com