Nasıl yapılır: IAG 2007'de Whale Communications Akıllı uygulama ağ geçidi (IAG) 3.6 veya bir <a0>oturum açma oturumu zaman aşımı değerini artırın.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 955273 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Bu makale, içinde Whale Communications Akıllı uygulama ağ geçidi (IAG) 3.6 veya IAG 2007'de bir oturum açma oturumu zaman aşımı değerini arttırmak açıklamaktadır.

Daha fazla bilgi

Al komutu Login.asp Web sayfası IAG yapıldığında, istemci kimlik bilgileri sayfasına Validate.asp deftere nakletmek için 120 saniye vardır. Zaman aşımı değerini aşılırsa, istemci Internal.asp sayfasına yönlendirilir. Bu Internal.asp sayfa sonra aşağıdakine benzer hata kodu 116 bir örneğini görüntüler:
Oturum açma işlemi tamamlanamadı. Sayfa, yetkisiz bir URL'DEN erişilen.
Daha uzun bir aralık için oturum açma oturum zaman aşımı değerini artırmak istediğinizde, zaman aşımı değerini Whale Communications IAG yapılandırma aracı yapılandırılamaz keşfedin. Ancak <a0>LoginTimeout.js</a0> dosyasındaki <a1>sessionTimeout</a1> parametresinin zaman aşımı değerini artırabilirsiniz. Bu dosya aşağıdaki dizinde bulunur:
von/InternalSite/komut dosyaları
Varsayılan olarak, sessionTimeout parametresinin değeri 120000 (iki dakika) milisaniyedir. Bu nedenle, oturum açma oturumu genişletmek için birden fazla 120000 için'değer artırmanız gerekir.

Not Birden fazla 240000 milisaniye (dört dakika) sessionTimeout parametresinin zaman aşımı değerini ayarlamaya çalışırsanız, zaman aşımı değeri en fazla dört dakika için sınırlı olduğundan bu yöntem işe yaramaz. Bu sınırlama, sunucu tarafında bir süzgeç tarafından uygulanır ve bu süzgeç, kimliği doğrulanmamış bir oturum, kurulmasını ve accumulating önlemek için dört dakika sonra oturum açma oturumu kesilir. Oturum açma saati, bitiş noktası algılama s etkin, dört dakika olarak artırılır.

Özellikler

Makale numarası: 955273 - Last Review: 14 Temmuz 2008 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Intelligent Application Gateway 2007
  • Whale Communications Intelligent Application Gateway 3.6
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto kbexpertiseinter KB955273 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:955273

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com