Rozlišující název, který obsahuje více než 100 znaků a, které je pro hostitele AMT zjištěných ze služby Active Directory způsobuje služba SMS_EXECUTIVE selhání v produktu System Center Správce konfigurace 2007

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 955355 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Služba SMS_EXECUTIVE zpracuje .apx soubor, který obsahuje název hostitele AMT ve službě Active Directory, zhroutí služba SMS_EXECUTIVE. Potíže nastanou v případě splnění následujících podmínek:
  • AMT hostitele ve službě Active Directory zjištěných v System Center Správce konfigurace 2007 Service Pack 1.
  • Délka rozlišující název plus řetězec "cn =" je delší než 100 znaků.
Navíc následující protokolu událostí zaznamenány v systémovém protokolu:
Event Type: Error
Event Source: Service Control Manager
Event Category: None
Event ID: 7034
Date: <Date>
Time: <Time>
User: N/A
Computer: <Computer Name>
Description:
The SMS_EXECUTIVE service terminated unexpectedly. It has done this <number> time(s).

Příčina

K tomuto problému dochází, protože hostitele maximální délka názvu je 100 znaků. Při délku rozlišující název plus řetězec "cn =" je delší než 100 znaků dochází out Chyba rozsahu rejstříku. Proto se zhroutí služba SMS_EXECUTIVE.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro Microsoft System Center Správce konfigurace 2007, dostupné z tohoto webu společnosti Microsoft: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=3318741a-c038-4ab1-852a-e9c13f8a8140
Seznam problémů, které jsou vyřešeny v této aktualizaci service pack klepněte na následující číslo článku v Knowledgebase Microsoft:
971348Seznam oprav hotfix a aktualizace, které jsou obsaženy v System Center Správce konfigurace 2007 Service Pack 2

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Musíte mít System Center Správce konfigurace 2007 nainstalovat tuto opravu hotfix.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v ovládacím.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Amtopmgr.dll4.0.6221.1107946,61630. Listopadu 200819: 30X86
Amtproxymgr.dll4.0.6221.1107141,24030. Listopadu 200819: 30X86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 955355 - Poslední aktualizace: 27. srpna 2008 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft System Center Configuration Manager 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbexpertiseinter kbbug kbfix kbhotfixserver kbqfe kbpubtypekc KB955355 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:955355

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com