Windows Gezgini, Windows Live Fotoğraf Galerisi yüklü olan Windows XP tabanlı bir bilgisayarda hızlı süresi içerik için küçük resimleri görüntülemeye çalıştığınızda bilgisayarınız yanıt vermiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 955359 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows Live Fotoğraf Galerisi, Windows XP çalıştıran bir bilgisayara yükledikten sonra Windows Gezgini içinde hızlı süresi içerik için küçük resimleri görüntülemeye çalıştığınızda, Windows Gezgini (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.) yanıt vermiyor.

Neden

<a1>Sürüm</a1> 12.0.1329.0201 Windows Live Fotoğraf Galerisi veya önceki bir sürümünü yüklediyseniz, bu sorun oluşur.

Bu sorun, hızlı süresi küçük ayıklama işlemi gerçekleştirmek için kullanılan Windows XP işlemin tamamlanması uzun zaman sürebilir nedeniyle oluşur. Windows XP ve Windows Live Fotoğraf Galerisi ile birlikte yüklenen küçük resim sağlayıcı için hızlı süresi film dosyaları arasındaki yavaş etkileşim, Windows Explorer'ın yanıt vermemesine neden olabilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows Live fotoğraf galerisini için en son güncelleştirmeyi yükleyin. Bu güncelleştirme, Microsoft Update Windows Live Fotoğraf Galerisi'nın en son sürümünü yüklemiş olan tüm kullanıcılar için görüntülenir.

Not Windows Live Hizmetleri güncelleştirmeler, güncelleştirmelerin otomatik olarak yüklü seçerseniz, Microsoft Update aracılığıyla otomatik olarak yüklenir. Karşıdan yükleyin veya bu güncelleştirmeleri yüklemek isteyip istemediğinize karar vermenize olanak sistem seçerseniz, size gün yeni güncelleştirmelerle ilgili kullanılabilir kazanmalarından bildirilir.

Daha fazla bilgi

Kullandığınız Windows Live Fotoğraf Galerisi sürümünü belirlemek için <a0></a0>, aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Windows Live Fotoğraf Galerisi'ni başlatın.
  2. Yardım oku Hakkında Windows Live Fotoğraf Galerisi ' ni tıklatın.
Windows Live Fotoğraf Galerisi hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://photogallery.live.com
Windows Live ürünleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://get.live.com
Microsoft Update hakkında sık sorulan sorulara yanıtlar almak için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://update.microsoft.com/microsoftupdate/v6/about.aspx
Son bildirilerini Windows Live hakkında veya Windows Live Ürün hakkında açıklama için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://windowslivewire.spaces.live.com/

Özellikler

Makale numarası: 955359 - Last Review: 18 Temmuz 2008 Cuma - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Live Photo Gallery
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbwinliveportal KB955359 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:955359

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com