Chybová zpráva při zkontrolujte nastavení distribuční bod software pomocí konzoly Microsoft System_Center_Configuration_Manager_2007_SP1-based Configuration Manager Configuration Manager

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 955388 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zkuste použít Microsoft System Center Správce konfigurace 2007 Service Pack 1 (SP1) - založené Správce konfigurace konzoly spravovat distribuce softwaru bodu nastavení na System Center Správce konfigurace 2007 RTM webu nebo na serveru Systems Management Server 2003 obdržet následující chybovou zprávu:
Error
There are some errors when it gets ResultObject. The ConfigMgr Provider reported an error
Details:
ConfigMgr Error Object:
instance of __ExtendedStatus
{
Operation = "GetObject"
ParameterInfo = "SMS_SCI_Component.FileType=2,ItemName=\"SMS_MULTICAST_SERVICE_POINT|SMS Multicast Service Point\",ItemType=\"Component\",SiteCode=\"223\""
ProviderName = "WinMgmt"
};
Error Code:
NotFound

Příčina

K tomuto problému dochází, protože konzoly System Center Správce konfigurace 2007 Service Pack 1 Configuration Manager provádí některé změny podporují vícesměrové bod služby. Bod služby vícesměrového vysílání neexistuje v System Center Správce konfigurace 2007 RTM nebo Systems Management Server 2003. Proto je vyvolána výjimka.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro Microsoft System Center Správce konfigurace 2007, dostupné z tohoto webu společnosti Microsoft: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=3318741a-c038-4ab1-852a-e9c13f8a8140
Seznam problémů, které jsou vyřešeny v této aktualizaci service pack klepněte na následující číslo článku v Knowledgebase Microsoft:
971348Seznam oprav hotfix a aktualizace, které jsou obsaženy v System Center Správce konfigurace 2007 Service Pack 2

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Musíte mít System Center Správce konfigurace 2007 Service Pack 1 nainstalována tuto opravu hotfix.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v ovládacím.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Adminui.componentsoftwaredistribution.dll4.0.6221.110890,55230. Listopadu 200819: 35X86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Postup reprodukce problému


Zde jsou kroky reproduce:
  1. Otevřete konzolu System Center Správce konfigurace 2007 SP1 Configuration Manager.
  2. Procházet web System Center Správce konfigurace 2007 je spuštěna, ale nemá System Center Správce konfigurace 2007 SP1.
  3. Otevření webu Settings\Components Configuration\Software distribučního uzlu.
  4. Distribuce softwaru položku otevřete dialogové okno Vlastnosti.
  5. Klepněte na kartu Distribuční bod. Zobrazí chybová zpráva.
Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 955388 - Poslední aktualizace: 27. srpna 2008 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft System Center Configuration Manager 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbexpertiseinter kbbug kbfix kbhotfixserver kbqfe kbpubtypekc KB955388 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:955388

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com