Způsobu aktualizace SQL Server 2008 jaká data využití funkce shromažďování

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 955389 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Tento článek popisuje, jak Microsoft SQL Server 2008 aktualizuje data využití funkce, která shromážděna a odeslána společnosti Microsoft.

Další informace

Během instalace serveru SQL Server můžete automaticky odeslat sestavy využití funkce společnosti Microsoft pomocí funkce používání Reporting. Pokud souhlasíte, funkce Reporting používání shromáždit a odeslat společnosti Microsoft informace o konfiguraci hardwaru a o funkce serveru SQL, které jsou použity na hardwaru, takže můžete Microsoft identifikovat trendy a vzorce použití ke zlepšení produktu. Další informace o funkci Reporting používání naleznete SQL Server 2008 prohlášení následující web:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=e7f89bf5-d80c-46b5-a12f-fade6d41330d&DisplayLang=en
Společnost Microsoft může poskytnout aktualizace prostřednictvím služby Microsoft Update upravovat data využití funkce, které jsou shromažďovány. Takové aktualizace může být automaticky staženy a nainstalovány v počítači, v závislosti na nastavení pro automatické aktualizace. Například souhlas k odeslání dat využití funkce a zapnete automatické aktualizace v systému Windows XP nebo Automatické aktualizace pro text doporučené aktualizace ” v systému Windows Vista, aktualizací dat využití funkce, které společnost Microsoft shromažďuje ze serveru SQL jsou automaticky staženy a nainstalovány v počítači.

Služba Microsoft Update

Microsoft Update je web společnosti Microsoft nabízí ke stažení, které jsou k dispozici z Windows Update plus nejnovější aktualizace pro Microsoft Office a ostatní programy společnosti Microsoft. Další informace o aktualizaci Microsoft naleznete na následujícím webu:
http://www.microsoft.com/protect/computer/updates/mu.mspx

Automatické aktualizace

Automatické aktualizace pomáhá udržet počítač bezpečnější a spolehlivější automaticky instalací nové aktualizace ihned, jakmile jsou k dispozici. Další informace o automatické aktualizace a aktualizace úrovně navštivte následující weby:
http://www.microsoft.com/windows/downloads/windowsupdate/automaticupdate.mspx

http://www.microsoft.com/windows/downloads/windowsupdate/updatelevels.mspx

Vlastnosti

ID článku: 955389 - Poslední aktualizace: 19. března 2009 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 Express
  • Microsoft SQL Server 2008 Express with Advanced Services
  • Microsoft SQL Server 2008 Standard
  • Microsoft SQL Server 2008 Workgroup
Klíčová slova: 
kbmt sql2008relnotereadfirst sql2008relnoteinstallation sql2008relnoteconfiguration sql2008relnote kbpubtypekc kbinfo kbhowto KB955389 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:955389

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com