SQL Server 2008, özellik kullanım verileri toplamak için nasıl güncelleştirir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 955389 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Bu makalede, Microsoft SQL Server 2008'nasıl özellik kullanım verisi toplanır ve Microsoft'a gönderilen güncelleştirmeleri açıklanır.

Daha fazla bilgi

SQL Server yüklemesi sırasında otomatik olarak kullanımı raporlama özelliğini kullanarak özellik kullanım raporlarını Microsoft'a göndermek seçebilirsiniz. Sayılırsınız, kullanımı raporlama özelliği toplamak ve donanım yapılandırmanız hakkında ve Microsoft, Microsoft'un, eğilimleri ve kullanım alışkanlıklarını ürün artırmanın tanımlayabilirsiniz, donanımınız üzerinde kullanılan SQL Server özellikleri, Microsoft bilgi göndermek. Kullanım raporlama özelliği hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini SQL Server 2008 gizlilik bildirimini bakın:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=e7f89bf5-d80c-46b5-a12f-fade6d41330d&DisplayLang=en
Microsoft, toplanan özelliği kullanım verileri değiştirmek ve güncelleştirmelerin Microsoft Update aracılığıyla sağlayabilir. Bu tür güncelleştirmeler otomatik olarak karşıdan yüklenen ve bilgisayarınızda otomatik güncelleştirme ayarlarınıza bağlı. Örneğin, özellik kullanım verileri Gönder sayılırsınız ve “ önerilen güncelleştirmeler ” Windows Vista için Windows XP'deki Otomatik Güncelleştirmeler veya Otomatik Güncelleştirmeler'de açarsanız, Microsoft SQL Server'daki verileri toplayan özelliği kullanım verisi için güncelleştirmeleri otomatik olarak karşıdan ve bilgisayarınızda yüklü.

Microsoft Update

Microsoft Update, Windows Update ve Microsoft Office ve diğer Microsoft programları için en son güncelleştirmeleri tarafından kullanılabilen yüklemeleri sunan bir Microsoft Web sitesini ' dir. Microsoft Update hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/protect/computer/updates/mu.mspx

Otomatik güncelleştirmeler

Otomatik güncelleştirme, kullanılabilir olarak otomatik olarak yeni güncelleştirmeler yükleyerek bilgisayarınızın daha güvenli ve güvenilir olmasına yardımcı olur. Otomatik güncelleştirme ve güncelleştirmenin düzeyleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitelerini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/windows/downloads/windowsupdate/automaticupdate.mspx

http://www.microsoft.com/windows/downloads/windowsupdate/updatelevels.mspx

Özellikler

Makale numarası: 955389 - Last Review: 19 Mart 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 Express
  • Microsoft SQL Server 2008 Express with Advanced Services
  • Microsoft SQL Server 2008 Standard
  • Microsoft SQL Server 2008 Workgroup
Anahtar Kelimeler: 
kbmt sql2008relnotereadfirst sql2008relnoteinstallation sql2008relnoteconfiguration sql2008relnote kbpubtypekc kbinfo kbhowto KB955389 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:955389

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com