Server Message Block (SMB) readresator działa szybciej niż oczekiwana na komputerze z systemem Windows XP, na którym zainstalowano wiele procesorów zainstalowanych limit czasu

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 955535 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • W przypadku korzystania z komputera z systemem Windows XP, jest wiele procesorów zainstalowane.
  • Masz Aplikacja używająca niektóre Funkcje readresatora, Server Message Block (SMB).
Jednakże, w Czas funkcje readresatora SMB limit szybciej, niż oczekiwano.

Dla przykład języka Transact-SQL wyzwalacze, które są zdefiniowane na FILESTREAM varbinary(max) kolumny mogą zachowanie niespójnie na wieloprocesorowy komputer.

Przyczyna

Ten problem występuje z powodu wyścigu w bloku SMB Readresator.

Rozwiązanie

Informacje dotyczące pobierania

Następujący plik jest dostępny do pobrania z witryny Microsoft — Centrum pobierania:

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz teraz pakiet aktualizacji systemu Windows XP (KB955535).

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu pobierania plików pomocy technicznej firmy Microsoft kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak uzyskać pliki pomocy technicznej Microsoft w usługach online
Firma Microsoft przeskanowała plik w poszukiwaniu wirusów. Microsoft używane najbardziej aktualne oprogramowania wykrywania wirusa, który był dostępny w dniu zaksięgowania pliku. Plik jest przechowywany na serwerach o podwyższonych zabezpieczeniach, które uniemożliwiają nieautoryzowane zmiany w pliku.

Informacje o poprawce

A obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona. Aby rozwiązać problem, opisana w tym artykule. Stosuje się to poprawka tylko do systemów, w których występuje ten problem.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, to Pobierz poprawkę" dostępne"sekcji na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Jeśli w tej sekcji nie widać, Prześlij żądanie do obsługi klienta firmy Microsoft i wsparcie uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu jest wymagana, być może trzeba utworzyć osobne zlecenie usługi. Koszty obsługi zwykły zastosuje do dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę obsługi klienta firmy Microsoft i Numerami telefonów lub utworzyć osobne zlecenie usługi, odwiedź witrynę witrynie sieci Web firmy Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga Formularz "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla która poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Wymagania wstępne

Aby zastosować tę poprawkę, musi mieć system Windows XP Service Pack 2 (SP2) lub później system Windows XP z dodatkiem Service pack zainstalowany.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu w programie Microsoft Bazy wiedzy Knowledge Base:
322389 bazy wiedzyJak uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Windows XP

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Po zastosowaniu tej poprawki należy ponownie uruchomić komputer.

Informacje o zastępowaniu poprawek

Ta poprawka nie zastępuje żadnych innych poprawek.

Informacje o pliku

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma plik atrybuty (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wyświetlane w formacie uniwersalnego czasu (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby ró?nic? mi?dzy czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Czas Strefy Karta w Data i godzina element w formancie. Panel.
System Windows XP z dodatkiem Service Pack 2, x 86 wersje
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuPlik rozmiarDataCzasPlatforma
Mrxsmb.sys5.1.2600.3419455,93630-Lip-200809: 44x 86
System Windows XP z dodatkiem Service Pack 3 x 86 wersje
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuPlik rozmiarDataCzasPlatforma
Mrxsmb.sys5.1.2600.5650455,93630-Lip-200812: 09x 86

Stan

Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat FILESTREAM odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/bb933993.aspx
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 955535 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbexpertiseinter kbautohotfix kbfix kbbug kbqfe kbmt KB955535 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:955535

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com