Aktualizace je k dispozici přidat podporu Visual Basic .NET Expression Encoder 2 SDK

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 955622 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Nyní je k dispozici přidat podporu Visual Basic .NET Microsoft Expression Encoder 2 SDK aktualizace. Po instalaci této aktualizace se zobrazí třídy Expression Encoder 2. Tyto třídy lze při použití s Expression Encoder 2 SDK Visual Basic .NET.

Řešení

Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the EncoderKB955622.exe package now.

Další informace o stažení souborů podpory společnosti Microsoft v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Po vytvoření aplikace Visual Basic .NET pomocí Expression Encoder 2 s nainstalovanou aktualizací aplikace bude pracovat s další instalace Expression Encoder 2 bez nutnosti aktualizace byla nainstalována.

Odkazy

Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 955622 - Poslední aktualizace: 14. října 2008 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Expression Encoder 2
Klíčová slova: 
kbmt kbfix kbexpertiseadvanced atdownload kbqfe KB955622 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:955622

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com