Oprava: The sdílené paměti protokol instance SQL Server 2008 je vždy povolena a po opravě instance je vždy zakázán protokol VIA instance

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 955769 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Po opravě instanci Microsoft SQL Server 2008 je protokol sdílené paměti pro instanci vždy povoleno. Protokol VIA instance je navíc vždy zakázáno.

Spuštění operace opravy lze použít několik metod. Můžete například opravit instance pomocí položky Přidat nebo odebrat programy v Ovládacích panelech.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro SQL Server 2008. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
968382Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro SQL Server 2008

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, otevřete po dokončení operace opravy SQL Server Configuration Manager. V SQL Server Configuration Manager změnit stav protokol sdílené paměti a stav VIA protokolu povoleno nebo zakázáno.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt. Tento problém byl poprvé opraven v SQL Server 2008 Service Pack 1.

Další informace

Proces opravy se pokusí udržovat aktuální stav protokolu TCP a protokol Named Pipes.

Pokud proces opravy nelze provést z důvodu chybějící nebo nesprávné hodnoty, bude proces povolit protokolu TCP a protokol Named Pipes při opraví seskupený instalaci serveru SQL. K tomuto chování dochází bez ohledu na vydání serveru SQL. Pokud instance serveru SQL není clustery, konfiguruje procesu opravy stav protokolu TCP a protokol Named Pipes podle výchozí hodnoty dané edici serveru SQL.

Vlastnosti

ID článku: 955769 - Poslední aktualizace: 8. dubna 2009 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 Standard
  • Microsoft SQL Server 2008 Standard Edition for Small Business
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 Workgroup
  • Microsoft SQL Server 2008 Express
  • Microsoft SQL Server 2008 Express with Advanced Services
Klíčová slova: 
kbmt sql2008relnoteconnectivity sql2008relnote kbtshoot kbexpertiseadvanced kbprb KB955769 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:955769

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com