Oprava: Chybová zpráva při nainstalovat SQL Server 2008 Express edition řadiči domény se systémem Windows Server 2003 SP2 nebo Windows Small Business Server 2003 SP1: "Výjimka má byla vyvolána podle cíle vyvolání"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 955814 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Chyba č: 50003393 (SQL Hotfix)

Společnost Microsoft distribuuje opravy Microsoft SQL Server 2008 jako jeden soubor ke stažení. Protože jsou kumulativní opravy, každé nové vydání obsahuje všechny opravy hotfix a opravte všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozí SQL Server 2008 vydání.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci:
 • Máte řadiče domény se systémem Windows Server 2003 Service Pack 2 (SP2) nebo Windows Small Business Server 2003 Service Pack 1 (SP1).
 • Microsoft SQL Server 2008 Express edition nainstalujete na řadiči domény pomocí Průvodce instalací serveru SQL.
V tomto případě se zobrazí následující chybová zpráva:
Došlo k následující chybě: Výjimka došlo cíle vyvolání. Klepněte na tlačítko Opakovat neúspěšné akci opakovat nebo klepnutím na tlačítko Storno tuto akci zrušit a instalační program pokračovat.
Můžete také obdržet tuto chybovou zprávu při pokusu opravit instance SQL Server 2008 Express edition. K tomuto chování dochází, pokud služba SQL Server Agent, která je spojena s instance serveru SQL chybí z počítače a musí být znovu vytvořen.

Řešení

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizaci 1. Další informace o získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2008 klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
956717Balíček kumulativní aktualizace 1 pro SQL Server 2008
Poznámka: Protože jsou kumulativní sestavení, každé nové verzi oprava obsahuje všechny opravy hotfix a opravte všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozí SQL Server 2008 vydání. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání oprava, která obsahuje tuto opravu hotfix. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
956909Sestaví SQL Server 2008, které byly vydány po vydání SQL Server 2008

Jak potíže obejít

Ignorovat chybová zpráva. Chcete-li to provést, klepněte na tlačítko Storno a pokračovat v procesu instalace.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o změně jaké soubory a informace o všech předpokladech použít balíček kumulativní aktualizaci obsahující opravu hotfix popsanou v tomto článku znalostní báze Knowledge Base klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
956717Balíček kumulativní aktualizace 1 pro SQL Server 2008

Odkazy

Další informace o seznamu sestavení, které jsou k dispozici po vydání SQL Server 2008 klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
956909Sestaví SQL Server 2008, které byly vydány po vydání SQL Server 2008
Další informace o modelu přírůstkové Servicing pro SQL Server klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
935897Přírůstkové Model Servicing je k dispozici z týmu SQL Server doručit opravy hotfix pro nahlášené potíže
Další informace o pojmenování schématu aktualizace SQL Server klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
822499Nové schéma přidělování názvů pro balíčky aktualizací softwaru Microsoft SQL Server
Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 955814 - Poslední aktualizace: 19. března 2009 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft SQL Server 2008 Express na těchto platformách
  • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 2
  • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Service Pack 1
  • Microsoft Windows Small Business Server 2003 R2 Standard Edition
  • Microsoft Windows Small Business Server 2003 R2 Premium Edition
Klíčová slova: 
kbmt sql2008relnoteinstallation sql2008relnoteconfiguration sql2008relnote kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced KB955814 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:955814

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com