Microsoft Dynamics CRM 4. 0'daki güvenlik hesabı belirt sayfasında bir oturum açma kullanıcı hesabının değiştirmeye çalıştığınızda hata iletisi: "Microsoft CRM hizmet hesabı geçerli değil"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 955833 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Veri yükseltme Yöneticisi (DMM), Microsoft Dynamics CRM 4. 0'yapılandırın. Bir oturum açma kullanıcı hesabının Güvenlik hesabı belirt sayfasında değiştirmeye çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Microsoft CRM hizmet hesabının geçerli değil. Oturum açma adını, etki alanı\kullanıcı veya kullanıcı@etkialani.com biçiminde belirtilmelidir.

Neden

Bu sorun, Microsoft Windows NT 4.0 tabanlı bir etki alanından yükselttiğiniz etki alanı kullandığı için oluşur. Etki alanı, ".com" Netbıos adı olarak kullanır. Bu nedenle, hesabın içinde DMM doğrulanamıyor.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 4.0 için en son toplu güncelleştirme toplamasına giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 güncelleştirmelerini ve düzeltmeleri

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 955833 - Last Review: 12 Şubat 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kberrmsg kbfix kbautohotfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB955833 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:955833

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com