Při spuštění agenta distribuce v produktu SQL Server 2008 nebo SQL Server 2008 R2 se zobrazí chybová zpráva: "distribuční agent se nepodařilo vytvořit dočasné soubory"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 956032 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Na instanci 2008 Microsoft SQL Server nebo Microsoft SQL Server 2008 R2, která je nainstalována v počítači se systémem Windows Server 2008 nakonfigurujete transakční publikace. Použijete pro agenta distribuce profilu "Distribuce profilu pro datové proudy OLEDB". Spustíte-li distribuční Agent, zobrazí následující chybová zpráva:
Distribuce agent se nepodařilo vytvořit dočasné soubory v adresáři C:\Program Files\Microsoft SQL Server\100\COM. Systém vrátil errorcode 5.

Příčina

Při použití profilu "Profil distribuce datových proudů OLEDB" pro distribuci agent nebo použití OLEDB datových proudů v vlastní profil, agent distribuce vytváří dočasné soubory v následujícím adresáři:
C:\Program Files\Microsoft SQL Server\100\COM
Je-li účet, který je spuštěn Agent serveru SQL Server nemá přístup pro zápis ke složce COM, agent distribuce nezdaří spuštěná jako úloha. Spustíte-li distribuční Agent z příkazového řádku pomocí účtu, který nemá přístup pro zápis ke složce COM, dojde k selhání stejné.

Jak potíže obejít

Pokud chcete tento problém vyřešit, udělte oprávnění k zápisu do složky modelu COM pro účet, který je spuštěna služba Agent serveru SQL Server. Pokud agent distribuce spustíte z příkazového řádku, udělit oprávnění k zápisu do složky modelu COM pro účet, který použijete ke spuštění agenta distribuce.

Poznámka: Změníte-li účet, který je přiřazen k úloze replikace, by měly mít účet oprávnění zápisu do složky COM.

Další informace

Kód chyby 5 označuje, že došlo k chybě „ přístup byl odepřen. „

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 956032 - Poslední aktualizace: 19. března 2009 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 Standard
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Datacenter
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Standard
Klíčová slova: 
kbmt sql2008relnotereplication sql2008relnote kbtshoot kbexpertiseadvanced kbprb KB956032 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:956032

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com