Distribution Agent SQL Server 2008 veya SQL Server 2008 R2 çalıştırdığınızda hata iletisi: "geçici dosyaları oluşturmak Dağıtım Aracısı başarısız oldu"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 956032 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir işlemsel yayım yapılandırdığınız bir örneği Microsoft SQL Server 2008 veya Microsoft SQL Server 2008, Windows Server 2008 tabanlı bir bilgisayarda yüklü olan R2'in üzerinde. Distribution Agent için "OLEDB akış dağıtım profili" profile kullanarak. Dağıtım Aracısı'nı çalıştırdığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Dağıtım Aracısı C:\Program Files\Microsoft SQL Server\100\COM dizininde geçici dosya oluşturulamadı. Sistem ErrorCode 5 döndürdü.

Neden

Distribution Agent için Dağıtım Aracısı "OLEDB akış dağıtım profili" profile kullanın veya özel bir profil akış OLEDB kullandığınızda aşağıdaki dizinde geçici dosyalar oluşturur:
C:\Program Files\Microsoft SQL Server\100\COM
, SQL Server Agent'i çalıştıran hesabın COM klasörüne yazma erişimi yoksa, bir iş olarak çalışırken Dağıtım Aracısı başarısız olur. Distribution Agent COM klasörüne yazma erişimi olmayan bir hesap kullanarak komut satırından çalıştırıyorsanız, aynı hata ortaya çıkar.

Pratik Çözüm

Bu sorunu gidermek için SQL Server Agent hizmetini çalıştıran hesabı için COM klasörüne yazma izni . Distribution Agent komut satırından çalıştırıyorsanız, Dağıtım Aracısı. çalıştırmak için kullandığınız hesabın COM klasörüne yazma izni verin

NotVarsa, değiştirmek için çoğaltma projeye atanan hesap olmalıdır yazma izinleri COM klasörüne.

Yoksa, yine de karşılaştığınız sorun zaman zaman sonra aşağıdaki adımları izleyin, emin COM klasörü gelen tüm virüsten koruma taraması oluşan sistem. çıkarılmış

Daha fazla bilgi

5 Hata kodunu gösteren bir hata olduğunu "erişim engellendi."

Durum

Microsoft, bu, "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde. listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun onaylamıştır

Özellikler

Makale numarası: 956032 - Last Review: 20 Eylül 2010 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2008 Standard
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Datacenter
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Standard
Anahtar Kelimeler: 
sql2008relnotereplication sql2008relnote kbtshoot kbexpertiseadvanced kbprb kbmt KB956032 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:956032

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com