Virüsten koruma yazılımı kaynak sunucuda yüklendiğinde beklenmedik şekilde uzun bir süre içinde yinelenen dosya paylaşımları kopyalanan dosyaları kopyalanmayabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 956123 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Içine kopyaladığınız yeni dosyalar, Windows Server 2003 R2 tabanlı dosya paylaşımları yinelenmiş veya Windows Server 2008 tabanlı bilgisayarlarda, beklenmedik şekilde uzun bir süre kopyalanmayabilir. Virüsten koruma yazılımı özgün sunucu üzerinde yüklü olduğunda bu sorun oluşabilir.

Neden

Bir kaynak yazma sırasında <a0>NTFS</a0> dosya sistemine, yeni bir dosya oluşturulduğunda, NTFS.sys güncelleştirmelisiniz gibi NTFS değiştirme günlük. Dosya Çoğaltma Hizmeti (FRS) ve dağıtılmış dosya sistemi çoğaltma (DFSR) hizmeti, yinelenmiş eşitlenen klasörler için sorumludur. FRS ve DFSR bu NTFS değişiklik günlüğü, maddelerin ne zaman değiştirdiniz ve bu maddelere, çoğaltma zaman gerektiren belirlemek için kullanın.

Başka bir uygulama okuma/yazma bölümü (okuma/yazma bölümünde yeni bir dosya oluşturulduğunda, örneğin, bir uygulama kullanır.) kullanırken, virüsten koruma uygulaması gibi bir çekirdek modu uygulama salt okunur bir bölüm açıldığında, NTFS değişiklik günlüğü güncelleştirilmeyebilir. Bu senaryoda, dış aktivite dosya yeniden açıldığında, yeni bir dosya çoğaltılmaz. Sonra günlük güncelleştirilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, 953325 Microsoft Bilgi Bankası makalesinde açıklanan düzeltme paketini uygulanır.Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
953325Bir uygulama dosyaları çok GetFileAttributesEx ve MoveFileEx işlevlerini çağırdığında, disk belleği havuzu bellek bitti, çünkü Windows Server 2003 tabanlı BIR bilgisayar yanıt vermemeye başlıyor

Daha fazla bilgi

Bu sorunun oluştuğu tipik bir senaryoda DFSR veya Microsoft Forefront Client Security birlikte FRS aynı bilgisayar üzerinde yüklü. Diğer virüsten koruma uygulamaları, kullandıkları Apı bağlı olarak, bu sorunu da olabilir.

Özellikler

Makale numarası: 956123 - Last Review: 14 Ağustos 2008 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Windows Server 2008 Datacenter without Hyper-V
 • Windows Server 2008 Enterprise without Hyper-V
 • Windows Server 2008 for Itanium-Based Systems
 • Windows Server 2008 Standard without Hyper-V
 • Windows Server 2008 Datacenter
 • Windows Server 2008 Enterprise
 • Windows Server 2008 Standard
 • Microsoft Windows Server 2003 R2 Datacenter Edition (32-Bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003 R2 Datacenter Edition (64-Bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003 R2 Enterprise Edition (32-Bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003 R2 Enterprise Edition (64-Bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003 R2 Standard Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003 R2 Standard Edition (64-Bit x86)
 • Microsoft Forefront Client Security
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbexpertiseinter kbprb KB956123 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:956123

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com