SQL Server 2008 Reporting Services'ı kaldırmaya çalıştığınızda hata iletisi: "bir hata oluştu: '< Yolu perf ReportServer rsctr.dll >' yoluna erişim reddedildi"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 956173 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Sunucudan Microsoft SQL Server 2008 Reporting Services'ı kaldırmaya çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Bir hata oluştu:
Erişim yolu ' Drive_Letter: \WINDOWS\system32\perf-ReportServer-rsctr.dll ' engellendi.
NotDrive_Letter, SQL Server yükleme medyasını eklenen diski sürücüye başvuruyor.

Neden

Başka bir işlem veya performans izleyicisi'ni gibi uygulama çalışan ve Report Server performans sayacı (perf ReportServer rsctr.dll) kullanırken, bu sorun oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, kapatmak veya herhangi bir işlem veya Report Server performans sayacı ve deneyin Report Server'ı kaldırmak için kullanabilecek bir uygulamayı durdurun.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 956173 - Last Review: 19 Mart 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2008 Reporting Services
Anahtar Kelimeler: 
kbmt sql2008relnotereportingservices sql2008relnote kbperformance kbuninstall kbexpertiseinter kberrmsg kbtshoot kbprb KB956173 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:956173

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com