Nelze spustit Designer entita dat modelu nebo Návrhář Entity přestane reagovat při otevření souboru .edmx v Visual Studio 2008 SP1 prostředí (integrované režim)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 956253 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Návrhář ADO.NET entity dat modelu nelze spustit v prostředí Microsoft Visual Studio 2008 Service Pack 1 (SP1) (integrované režim), pokud vyhledejte a otevřete existující soubor .edmx. Nový soubor .edmx nelze vytvořit také pomocí Visual Studio 2008 SP1 prostředí (integrované režim).

Navíc při procházení souboru .edmx v Visual Studio 2008 SP1 prostředí (integrované režim) a potom soubor otevřete, Visual Studio 2008 spustí Návrhář ADO.NET entity dat modelu. V Návrháři selže nebo přestane reagovat.

Příčina

K tomuto problému dochází při instalaci Visual Studio 2008 SP1 Shell (režim integrované) na počítače nemá úplná instalace Microsoft Visual Studio 2008 Professional Edition nebo Visual Studio 2008 Standard Edition. V tomto případě Návrhář ADO.NET entity dat modelu je také nainstalována, ale Visual Studio 2008 SP1 Shell (režim integrované) nepodporuje spuštění Návrhář ADO.NET entity dat modelu.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 956253 - Poslední aktualizace: 11. srpna 2008 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Visual Studio 2008 Professional Edition
  • Microsoft Visual Studio 2008 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot kbprb KB956253 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:956253

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com