Při vytvoření kampaně nebo rychlá kampaň generovat e-mailové aktivity pomocí možnosti text přiřazení do fronty ” odesílatele je nastavena nesprávně jako vlastník úlohy hromadné operace v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 956526 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. Vytvořit kampaň nebo rychlá kampaň generovat e-mailové aktivity v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0. Možnost přiřazení fronty vyberte tak, aby e-mailová aktivita přiřazena do fronty. Však odesílatele e-mailová aktivita nastavit jako vlastníka úlohy hromadné operace pro tuto aktivitu e-mailu namísto do fronty e-mailovou adresu.

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní aktualizaci kumulativní Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix

Vlastnosti

ID článku: 956526 - Poslední aktualizace: 2. července 2009 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbmt kbmbsemail kbmbsmarketing kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe kbexpertiseinter KB956526 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:956526

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com