Bir kampanya veya “ kuyruğa atama ” seçeneğini kullanarak, e-posta aktivitesi oluşturmak için hızlı kampanya oluştururken, gönderenin sahip Microsoft Dynamics CRM 4. 0'daki toplu işlem işi olarak yanlış ayarlandı

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 956526 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin. Bir kampanya veya Microsoft Dynamics CRM 4. 0'e-posta aktivitesi oluşturmak için hızlı kampanya oluşturduğunuz. Böylece, e-posta aktivitesinin bir kuyruğa atanır kuyruğa ata seçeneğini seçin. Bununla birlikte, gönderenin e-posta aktivitesinin sahibi toplu işlem işi sıranın e-posta adresi yerine bu e-posta aktivitesi olarak ayarlanır.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 4.0 için en son toplu güncelleştirme toplamasına giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 güncelleştirmelerini ve düzeltmeleri

Özellikler

Makale numarası: 956526 - Last Review: 2 Temmuz 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbmbsemail kbmbsmarketing kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe kbexpertiseinter KB956526 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:956526

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com