Політика підтримки для продуктів Microsoft SQL Server, які працюють у середовищі апаратної віртуалізації

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 956893 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

У цій статті описано політику підтримки для продуктів Microsoft SQL Server, які працюють у середовищі апаратної віртуалізації.

Додаткові відомості

корпорація Майкрософт надає технічну підтримку для SQL Server 2005 і пізніших версій для таких середовищах віртуалізації підтримуваного устаткування:
 • Windows Server 2008 і пізніших версій з Hyper-V
 • Microsoft Hyper-V Server 2008 і пізніших версій
 • Конфігурації, які перевіряються через програму перевірки віртуалізації сервера (SVVP).

  Докладніше про сертифікованих постачальників і про конфігурації для SVVP відвідайте веб-сайт SVVP:
  http://windowsservercatalog.com/SVVP.aspx?svvppage=SVVP.htm
  Примітка.SVVP рішення має бути запущено на обладнанні, що сертифікований для Windows Server 2008 R2 або пізнішої версії, щоб вважатися дійсним SVVP конфігурації.
корпорація Майкрософт надає технічну підтримку для SQL Server 2008 і пізніших версій для таких середовищах віртуалізації підтримуваного устаткування:
 • Windows Azure інфраструктури послуг, який включає Windows Azure віртуальних машин та Windows Azure віртуальну мережу (див. часті питання розділу для більш докладної інформації)

Microsoft може надати обмежений або немає технічної підтримки для наступних умов:
 • Будь-якої версії SQL Server раніше, ніж SQL Server 2005 (такі, як SQL Server 2000), працює на будь-якого постачальника віртуалізація або конфігурації.
 • Будь-які віртуалізації установлена програма не конфігурації, які перевіряються через програму SVVP

Ця політика обмежена підтримка базується на наступні статті бази знань Майкрософт:
897615 Політика підтримки програмного забезпечення Microsoft працює в корпорації Майкрософт апаратної віртуалізації програмного забезпечення

Обмеження та обмеження

Такі обмеження та обмеження можуть вплинути на підтримку політики вище підтримуваних конфігурацій:
 • Гість резервний кластеризація підтримується для SQL Server 2005 і пізніших версій на віртуальній машині для віртуалізації середовищах підтримуваного устаткування, перелічені в цій статті надані всі такі вимоги зустрівся:
  • операційна система (ОС) працює у віртуальній машині ("Відгуки операційної системи") є Windows Server 2008 або пізнішої версії.
  • Середовищі віртуалізації відповідає вимогам Windows 2008 або Windows 2012 резервний Clustering, як описано в наступні статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
   943984 Політика Майкрософт підтримки для Windows Server 2008 відмови кластери
   2775067 Microsoft політика підтримки для Windows Server 2012 резервний кластери
 • SQL Server продукт повинен бути Підтримувана версія під його нинішня політика життєвого циклу підтримки Microsoft. Щоб отримати додаткові відомості про політику життєвого циклу підтримки Майкрософт відвідайте такі веб-сайті представник служби підтримки клієнтів Microsoft:
  http://support.Microsoft.com/?PR=Lifecycle
 • SQL Server підтримує віртуалізації aware резервного копіювання рішення, які використовують VSS (обсяг знімки). Наприклад, SQL Server підтримує архівувати Hyper-V.

  SQL Server не підтримує знімки віртуальної машини, які не використовують VSS обсяг знімки. Будь-яка технологія знімок, що робить за кадром збереження стану на VM точки в Вільний час пам'яті, диска і пристрій не взаємодіючи з додатків на Відгуки, використовуючи VSS може залишити SQL Server в неузгодженому стані.
 • SQL Server на Hyper-V репліки підтримується умови на EnableWriteOrderPreservationAcrossDisks встановити прапор.

  Примітка.Щоб встановити прапор EnableWriteOrderPreservationAcrossDisks, запустити командлет наступні:

  Set-VMReplication - VMNameVM ім'я> - EnableWriteOrderPreservationAcrossDisks 1

  Винятки

  Якщо кілька віртуальних машин SQL тісно пов'язаного один з одним, індивідуальні віртуальних машин може відмови в аварійного відновлення (DR) сайті, але SQL високої доступності (га) функції усередині віртуальної машини необхідності бути видалені і повторно настроїти після відмови віртуальної машини. З цієї причини таких SQL Server не підтримуються можливості на Hyper-VM репліка:
  • Наявність групи
  • Віддзеркаленням баз даних
  • Відмови кластера екземплярів
  • Журнал судноплавство
  • Реплікація

Запитання й відповіді

Q1: Який рівень технічної підтримки я отримають моїй конфігурації стороннього постачальника, сертифікований через SVVP?

A1:Microsoft обслуговування і підтримки (CSS) буде працювати разом з клієнтом і SVVP, сертифікований постачальника, щоб дослідити проблему, з SQL Server, запущених у віртуальній машині. Microsoft CSS або до постачальника SVVP буде слідувати процес, який описано на на сайті SVVP, щоб використовувати програми TSANet разом з дозволу клієнта в спробі вирішити проблему:
http://windowsservercatalog.com/SVVP.aspx?svvppage=svvpsupport.htm

Q2: що робити, якщо корпорації Майкрософт постачальника віртуалізації конфігурації не сертифікований через SVVP?

A2: Microsoft CSS буде слідувати політики підтримки, які описані у статті бази знань 897615. Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
897615 Політика підтримки програмного забезпечення Microsoft працює в корпорації Майкрософт апаратної віртуалізації програмного забезпечення
Microsoft CSS визначає, що проблема може бути пов'язані з постачальника віртуалізації програмного забезпечення, Microsoft CSS може вимагати замовнику відтворити проблему за межами середовищі віртуалізації. Важливо, щоб уважно прочитати про конфігурації, які підтримуються для SVVP на на сайті SVVP:
http://www.windowsservercatalog.com/SVVP/
Не всі конфігурації постачальника вважаються сертифікована SVVP, навіть якщо постачальником бере участь в програмі. Список перевірювану конфігурацій може бути оновлено як постачальників надіслати зміни через цю програму.

П3: SVVP програма спеціально списки дійсні конфігурації для Windows Server 2008. Чи інші версії Windows, що підтримується для сценарій виконання в якості гостьової операційної системи?

A3:Так. Як описано на на сайті SVVP, продукція, що пройшла SVVP вимоги forWindows Server 2012 вважаються підтримується на Windows Server 2008 R2 Windows Server 2008 і Windows Server 2003 SP2 та пізніше пакети оновлень, на базі x86-процесорів і x 64
http://windowsservercatalog.com/results.aspx?&bCatID=1521&cpID=0&AVC=0&Ava=0&avq=0&or=1&PGS=25
Коли запущено SQL Server на гостьової операційної системи, версія сервера SQL має підтримуватись версії гостьової операційної системи, відповідно до вимог, які перераховані відповідної документації SQL Server.

Щоб отримати додаткові відомості про устаткування та Підтримка програмного забезпечення вимоги для SQL Server відвідайте такі веб-сайті Microsoft TechNet:

http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/ms143506.aspx

Q4: Є SQL Server функції, такі як віддзеркаленням баз даних підтримується запускати в середовищі віртуалізації?

A4:Єдине обмеження для інсталяції та сценарій виконання SQL Server в середовищі віртуалізації задокументовані в цій статті або в документації SQL Server. сценарій виконання, що не вказано в цій статті або в документації SQL Server чи кілька вважається, надати підтримку в середовищі віртуалізації, використовуючи той же обмеження і підтримки як "голі металу" устаткування середовище. Щоб отримати додаткові відомості про функції, які підтримуються різних видань SQL Server відвідайте наступні веб-сайті TechNet:
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/cc645993 (v=sql.105).aspx
Ці ж вимоги застосовуються до SQL Server 2005 і пізніших версій, що працюють в середовищі віртуалізації.

Q5: Чи швидко і жити міграції з Windows Server 2012 або Windows Server 2008 R2 Hyper-V з SQL Server?

A5:Так, Live Migration підтримується для SQL Server 2005 і пізніших версій під Вільний час сценарій виконання з Windows Server 2008 R2 або новіших версій Hyper-V і з Hyper-V server 2008 R2 або новіших версій. Швидкий міграції, який був введений з Windows Server 2008 Hyper-V і Hyper-V Server 2008, також підтримується для SQL Server (всі версії з SQL Server 2005 і пізніших) в Windows Server 2008 (або пізнішими версіями) Hyper-V і Hyper-V Server 2008 (або пізнішими версіями).

П6: Що таке політика підтримки для SQL Server, при використанні SVVP постачальника віртуалізації функцію знімків або міграції?

A6:З SQL Server не підтримуються знімки для будь-якого постачальника віртуалізації, які не використовують VSS. Будь-які інші віртуалізації додаткову функціональність постачальника SVVP наприклад міграції має бути підкріплена SVVP постачальника. Це включає в себе будь-які проблеми, які можуть виникнути з SQL Server, при використанні цих функцій. Будь ласка, прочитайте цей ресурс для отримання додаткових відомостей про додаткові засоби, політика підтримки продуктів віртуалізації:
http://www.windowsservercatalog.com/SVVP.aspx?svvppage=svvpsupport.htm

П7: Підтримується Hyper-V динамічної пам'яті для SQL Server?

A7:Hyper-V динамічної пам'яті повністю підтримується з SQL Server. Тільки SQL Server версіях і виданнях, які підтримують гарячий додати пам'яті (підприємства та центром обробки даних), можна побачити пам'яті, який додано за допомогою динамічної пам'яті Hyper-V. SQL Server 2012 Standard edition також визнає гарячий додати пам'яті під Вільний час роботи у віртуальному середовищі. Як і раніше підтримуються версії SQL Server, які не підтримують гарячий додати пам'яті. Але ці версії будуть виявити пам'яті, який присутній в операційної системи під Вільний Вільний час запуску SQL Server. Перед розгортанням Hyper-V динамічної пам'яті, будь ласка, прочитайте наступні ресурси, під Вільний час сценарій виконання динамічної пам'яті Hyper-V з SQL Server:
Керівництво оцінки Hyper-V динамічної пам'яті
SQLOS блог - Hyper-V динамічної пам'яті
Windows віртуалізації блог - динамічної пам'яті

Q8:Do ви підтримуєте SQL сервера запуск у віртуальних машин Windows Azure?


A8:
так. корпорація Майкрософт підтримує SQL Server 2008 і пізніших версій у Windows Azure застосунок-служба інфраструктури, яка включає в себе Windows Azure віртуальних машин і Windows Azure віртуальну Network.Consider наступні під Вільний час розгортання SQL Server 2008 і пізніших версій у Windows Azure віртуальну машину:
 • Windows Azure онлайнове пул носіїв Гео реплікація не підтримується, якщо файлів даних та журналів бази даних зберігаються в більш ніж одного диска.
 • AlwaysOn наявність групи (з слухачів)повністю підтримуються.
 • AlwaysOn відмови кластера екземпляри, не підтримуються.
 • Рекомендується середній або більше віртуальної машини розмір.
 • Для отримання додаткової інформації про Windows Azure віртуальну машину і SQL Server див.Приступаючи до роботи з SQL Server на віртуальній машині Windows Azure.
Q9:Можуть гості запускати програму SQL Server в Windows Azure віртуальну Машину ролі?

A9:Windows Azure віртуальну Машину роль полягає не витримують роль і не такі, як Windows Azure віртуальну машину. Не підтримується для сценарій виконання у виробництві SQL Server. Гості, які хочуть, щоб деталізувати дані платформи можливості сьогодні в платформа Windows Azure слід використовувати Windows Azure віртуальну машину або Windows Azure SQL бази даних.


Властивості

Номер статті: 956893 - Востаннє переглянуто: 22 червня 2014 р. - Редакція: 11.0
Застосовується до:
 • Microsoft SQL Server 2008 Standard
 • Microsoft SQL Server 2008 Standard Edition for Small Business
 • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2008 Developer
 • Microsoft SQL Server 2008 Workgroup
 • Microsoft SQL Server 2008 Web
 • Microsoft SQL Server 2008 Express
 • Microsoft SQL Server 2008 Express with Advanced Services
 • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
 • Microsoft SQL 2005 Server Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
 • Microsoft SQL 2005 Server Workgroup
 • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
 • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition with Advanced Services
 • Microsoft SQL Server 2005 Standard X64 Edition
 • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise X64 Edition
 • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition for Itanium Based Systems
 • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Edition for Itanium Based Systems
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Analysis Services
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Datacenter
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Developer
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Express
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Express with Advanced Services
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 PowerPivot for Microsoft Excel 2010
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Reporting Services
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Standard
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Standard Edition for Small Business
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Web
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Workgroup
 • Microsoft SQL Server 2012 Developer
 • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2012 Express
 • Microsoft SQL Server 2012 Standard
 • Microsoft SQL Server 2012 Web
 • SQL Server 2012 Enterprise Core
Ключові слова: 
kbtshoot kbexpertiseinter kbhowto kbinfo kbmt KB956893 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 956893

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com