Když otevřete dokument aplikace Word 2007, který je chráněn heslem v síťové sdílené položce, dokument je otevřen jen pro čtení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 956937 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při otevření dokumentu aplikace Microsoft Office Word 2007, který je chráněn heslem v síťové sdílené položce, dokument je otevřen jen pro čtení. Bude pravděpodobně vyzván k zadání hesla, při otevření dokumentu.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte opravu hotfix 956795 v počítačích, které mají dokument otevřít. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
956795Popis balíčku oprav hotfix pro aplikaci Word 2007 (Word.msp, Wordconv.msp): 26. srpna 2008

Vlastnosti

ID článku: 956937 - Poslední aktualizace: 26. listopadu 2008 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Word 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb KB956937 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:956937

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com