Bir hızlı kampanya e-posta aktivitesine gönderdiğinizde, Microsoft Dynamics CRM 4.0 beklenmedik biçimde bir iş akışı kuralı tetikler

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 957225 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Dynamics CRM 4.0 aşağıdaki senaryoyu düşünün. Bir iş akışı kuralı hesap varlık için oluşturduğunuz. Bir hesabın bir alan güncelleştirildiğinde iş akışı kuralı tetikledi. Sonra bir hızlı kampanya e-posta aktivitesine karşı hesabın gönderin. Hesabın alanını güncelleştirilmez, bu senaryoda, Microsoft Dynamics CRM 4.0 iş akışı kuralı tetikler.

Neden

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM, karşı hesabın bir hızlı kampanya e-posta aktivitesine gönderirken bir hesabın tüm öznitelikleri güncelleştirmesi nedeniyle oluşur. Ancak, hesabın yalnızca lastusedincampaign özniteliği güncelleştirilmesi gerekir.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 4.0 için en son toplu güncelleştirme toplamasına giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 güncelleştirmelerini ve düzeltmeleri

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 957225 - Last Review: 13 Şubat 2009 Cuma - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbmbsworkflow kbfix kbautohotfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB957225 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:957225

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com