Windows Update Web sitesinden veya Microsoft Update Web sitesinden güncelleştirme yüklemeye çalıştığınızda hata iletisi: "0x80241001"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 957308 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows Update Web sitesinden veya Microsoft Update Web sitesinden güncelleştirme yüklemeye çalıştığınızda aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
0x80241001

Neden

Wındows ınstaller clean güncel değilse, bu sorun oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, karşıdan yükleme ve Windows ınstaller'ın en son sürümünü yükleyin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
942288Windows Installer 4.5 kullanıma sunuldu

Özellikler

Makale numarası: 957308 - Last Review: 2 Eylül 2008 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Update
  • Microsoft Update
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbexpertisebeginner kbprb KB957308 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:957308

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com