Outlook saat dilimi verileri güncelleştirme aracı 2.0 ve bu aracın önceki sürümlerinde doğru Brezilya saat diliminde oluşturulan herhangi bir takvim öğesi rebase.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 957498 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Office Outlook saat dilimi verileri güncelleştirme aracı 2.0 ve bu aracın önceki sürümlerinde doğru Brezilya saat diliminde oluşturulan herhangi bir takvim öğesi rebase değil.

Neden

Outlook saat dilimi verileri güncelleştirme aracı 2.0 ve önceki sürümlerde bulunan kısıtlamalar nedeniyle, Brezilya saat dilimini rebasing desteklenmiyor. Outlook saat dilimi verileri güncelleştirme aracı 2.0 ve önceki sürümlerinde, partway belirli bir yılda bir saat dilimi tanımları desteklemediğinden bu sorun oluşur.

Çözüm

Outlook saat dilimi verileri güncelleştirme Aracı 3.0 kısmen, bu sorunu giderir. Outlook saat dilimi verileri güncelleştirme Aracı 3.0 sürümünde, doğru saat dilimini özelliklere göre damgalı sahip tüm takvim öğelerini rebased. Ancak, üzerlerinde damgalı bir saat dilimi özellikleri olan öğeler hatalı biçimde rebased. Uygun komut satırı bağımsız değişkenini kullanarak, unstamped öğeleri devre dışı bırakabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
931667Microsoft Office Outlook için saat dilimi verileri güncelleştirme Aracı'nı kullanarak saat dilimi değişiklikleri nasıl
Göz önüne alınması gereken, Outlook saat dilimi verileri güncelleştirme Aracı 3.0 kullanmaya karar vermeden önce ortamınız için büyük/küçük harf harf nasıl etkili aracı olabilir. Takviminizde bu aracı çalıştırmak isterseniz, aracı çalıştırmak ve daha sonra öğeleri doğru zaman görünmesini sağlamak için Takvim öğeleri gözden sonra takviminizi ziyaret edin.

Daha fazla bilgi

Microsoft Outlook, Outlook Mobile, Outlook Web Access, Microsoft Office SharePoint Server ve Windows SharePoint Services'ın bazı sürümleri saat dilimi özelliklerini bazı takvimde madde tipleri damgasının değil. Bu veriler Outlook saat dilimi verileri güncelleştirme Aracı 3.0 burada saat dilimi tanımları partway belirli bir yıl içinde gibi Brezilya saat diliminde değiştirdiniz saat dilimleri için yanlış rebase takvim öğeleri için olasıdır. Bu nedenle, aracı çalıştırmadan önce belirli ilgi ödeme.

Brezilya saat dilimi için Outlook saat dilimi verileri güncelleştirme Aracı 3.0 doğru algılar ve üzerlerinde damgalı bir saat dilimi tanımı olan tüm maddeleri rebases. Bu yöntemler aşağıda açıklanmaktadır:
  • Office Outlook 2003 Service Pack 3 (SP3) veya sonraki sürümleri kullanılarak oluşturulan tüm öğeler
  • Office Outlook herhangi bir sürümünü ya da herhangi bir Outlook Web Access sürümü kullanılarak oluşturulmuş olan yinelenen öğeler
  • Outlook Mobile kullanılarak oluşturulmuş olan yinelenen öğeler
  • Exchange Server 2007 için iCalendar (iCal) veya Outlook Web Access'i kullanarak oluşturulmuş tek örnek öğeleri
Brezilya saat dilimi için bu aracı hatalı bir saat dilimi tanımı üzerinde damgalı olan herhangi bir öğeyi rebase. Bu yöntemler aşağıda açıklanmaktadır:
  • Office Outlook 2003 Service Pack 2 (SP2) ve önceki sürümleri kullanılarak oluşturulan tek örnek öğeleri
  • Outlook Mobile, Windows SharePoint Services Exchange Server 2003 ve Office SharePoint Server için Outlook Web Eri?imi'ni kullanarak oluşturulmuş tek örnek öğeleri

Özellikler

Makale numarası: 957498 - Last Review: 10 Eylül 2008 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Office Outlook, 2003
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
  • Microsoft Outlook 2000
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbexpertisebeginner kbprb KB957498 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:957498

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com