Microsoft OLE DB Provider pro stroj Jet a ovladače Microsoft Access ODBC jsou k dispozici pouze pro 32bitové verze

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 957570 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

ÚVOD

Microsoft OLE DB Provider for Microsoft Jet a ovladače Microsoft Access ODBC (Jet ODBC ovladač) poskytuje rozhraní pro databáze aplikace Microsoft Office Access. Microsoft OLE DB Provider pro stroj Jet a Jet ODBC ovladače jsou dostupné pouze pro 32bitové verze.

Další informace

Neposkytujeme 64bitovou verzi Microsoft OLE DB Provider pro stroj Jet. Navíc jsme neposkytují 64bitové verze ovladače Jet ODBC. Používáte-li se připojit ke zdroji dat v prostředí 64bitové Microsoft OLE DB Provider pro stroj Jet nebo Jet ODBC ovladač, dochází různých problémů.

Máte například 32bitová aplikace, která používá zprostředkovatele Microsoft OLE DB Provider pro stroj Jet. Pokud provádíte migraci aplikaci spustit v 64bitovém režimu, aplikace nemůže připojit ke zdroji dat pomocí zprostředkovatele Microsoft OLE DB Provider pro stroj Jet. K tomuto problému dochází, protože aplikace vyžaduje 64bitovou verzi Microsoft OLE DB Provider pro stroj Jet.

Však stále máme 32bitové verze Microsoft OLE DB Provider pro stroj Jet a 32bitová verze ovladače Jet ODBC. V prostředí systému Windows 64-bit můžete spouštět aplikace v 32bitovém režimu. Proto aplikace můžete použít 32bitové verze Microsoft OLE DB Provider pro databázový stroj Jet nebo 32bitová verze ovladače Jet ODBC.

Vlastnosti

ID článku: 957570 - Poslední aktualizace: 23. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Access 2003 Developer Extensions
  • Microsoft Office Access 2007 Developer Extensions
Klíčová slova: 
kbexpertiseadvanced kbhowto kbinfo kbmt KB957570 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:957570

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com