Po uruchomić lub zatrzymać usługę agenta ochrony dostępu do sieci na komputerze klienckim z systemem Windows XP Z dodatkiem Service Pack 3, może zmienić wartość wpisu rejestru IKEFlags

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 957808 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

W środowisku sieciowym Użyj Zasady grupy, aby ustawić wartość następujące wpis rejestru 0x14:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\PolicyAgent\Oakley\IKEFlags
Kiedy Uruchamianie lub zatrzymywanie usługi agenta ochrony dostępu do sieci (NAPAgent) w Windows XP Service Pack 3 na Zmienia wartość wpisu rejestru IKEFlags komputer kliencki 0x1c lub 0x10.

Rozwiązanie

Informacje o poprawce

A poprawka jest dostępna od firmy Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona. Aby rozwiązać problem, opisana w tym artykule. Zastosuj to poprawka tylko w systemach, w których występuje ten problem.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, to Pobierz poprawkę" dostępne"sekcji na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Jeśli w tej sekcji nie widać, Prześlij żądanie do obsługi klienta firmy Microsoft i wsparcie uzyskania poprawki.

Uwaga Jeśli dodatkowe problemy występują lub informacje dotyczące rozwiązywania problemów jest wymagane, być może trzeba utworzyć osobne zlecenie usługi. Koszty obsługi zwykłe zastosuje do dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę obsługi klienta firmy Microsoft i Numery telefoniczne obsługuje lub utworzyć osobne zlecenie usługi, odwiedź Witryna firmy Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga Formularz "Poprawka dostępna do pobrania" Wyświetla dla języków która poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny jest ponieważ poprawka nie jest dostępna dla tego języka.

Wymagania wstępne

Aby zastosować tę poprawkę, musi mieć dodatek Service Pack 3 dla systemu Windows XP zainstalowane na komputerze. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w programie Microsoft Bazy wiedzy Knowledge Base:
322389Jak uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Windows XP

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Po zastosowaniu tej poprawki należy ponownie uruchomić komputer.

Informacje dotyczące zastępowania poprawek

Ta poprawka nie zastępuje żadnych innych poprawek.

Informacje o pliku

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma plik atrybuty (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny dla tych plików są wymienione w skoordynowanego czasu uniwersalnego (UTC). Podczas wyświetlania informacji o pliku jest konwertowane na czas lokalny. Aby Znajdź różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Czas Strefy Karta w Data i godzina element w formancie. Panel.
Windows XP z dodatkiem Service Pack 3, x 86 wersje
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuPlik rozmiarDataCzasPlatforma
Napipsec.dll5.1.2600.568329,69624-Wrz-200812: 50x86

Stan

Microsoft potwierdziła, że jest to problem w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
914841Jak Aby uprościć tworzenie i utrzymywanie zabezpieczeń protokołu internetowego (IPsec) filtry w systemie Windows Server 2003 i Windows XP

Właściwości

Numer ID artykułu: 957808 - Ostatnia weryfikacja: 21 sierpnia 2012 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 3 na następujących platformach
    • Microsoft Windows XP Home Edition
    • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbfix kbbug kbexpertiseinter kbautohotfix kbqfe kbmt KB957808 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 957808

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com