Záznamy Workflow rozšiřující úloh způsobit AsyncOperationBase tabulky v databázi MSCRM růst v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 příliš velký

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 957871 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 intenzivně použít pracovní postupy. Při pravidla pracovního postupu aktualizovat záznamy Microsoft Dynamics CRM, mnoho záznamů Workflow rozšiřující úloh jsou vytvořeny v tabulce AsyncOperationBase databázi MSCRM. Však po dokončení úlohy záznamy Workflow rozšiřující úkol zůstanou v databázi. Tabulka AsyncOperationBase pokračuje tedy zvětšit. Nakonec snížení výkonu.

Poznámka: Vlastnost AsyncOperationType tyto záznamy je 1.

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní aktualizaci kumulativní Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix

Informace o instalaci

Důležité: Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které sdělit, jak upravit registr. Po nesprávné úpravě registru však mohou nastat závažné problémy. Postupujte proto pečlivě podle uvedených kroků. Pro zvýšení bezpečnosti registr zálohujte jestě před jeho úpravami. Potom můžete v případě potíží registr obnovit. Další informace o zálohování a obnovení registru naleznete následujícím článku znalostní v databáze Microsoft Knowledge Base:
322756Zálohování a obnovení registru v systému Windows
Instalaci této kumulativní aktualizace kumulativní v počítačích se systémem součásti serveru Microsoft Dynamics CRM a klienta Microsoft CRM Outlook součásti.

Po instalaci této kumulativní aktualizaci kumulativní na serveru Microsoft Dynamics CRM musíte povolit této kumulativní aktualizaci kumulativní. Postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK.
 2. V Editoru registru vyhledejte následující podklíč:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSCRM
 3. Určit, zda existuje položka registru DWORD s názvem AsyncRemoveCompletedJobs. Hodnota dat položky registru AsyncRemoveCompletedJobs musí být 1. Pokud položka registru AsyncRemoveCompletedJobs neexistuje, přidejte položku pomocí následujících kroků:
  1. Klepněte pravým tlačítkem myši MSCRM, přejděte na příkaz Nový, klepněte na příkaz Hodnota DWORD a do pole název zadejte AsyncRemoveCompletedJobs.
  2. Poklepejte na AsyncRemoveCompletedJobs a do pole Údaj hodnoty zadejte 1.
  3. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz iisreset a pak klepněte na tlačítko OK.
  Poznámka: Pokud hodnota v poli Údaj hodnoty DWORD AsyncRemoveCompletedJobs vrátí 0, Microsoft Dynamics CRM nadále zachovat Workflow rozšiřující úloh záznamy v databázi, i když jsou úkoly dokončeny.

Poznámka: Tato oprava hotfix je pouze proaktivní. Proto je oprava hotfix nainstalována a aktivován, pouze nové záznamy Workflow rozšiřující úloh jsou automaticky odstraněny.

Pokud AsyncOperationBase tabulka a tabulka WorkflowLogBase jsou již velké z důvodu těchto záznamů pracovního postupu, je nutné provést vyčištění tyto tabulky pomocí skriptu Vyčištění Microsoft SQL Server, který je obsažen v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
968520Výkon je pomalý, pokud tabulka AsyncOperationBase stane příliš velký v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o třídě AsyncOperationType naleznete na následujícím webu:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/bb955407.aspx
Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Další informace o Microsoft Business Solutions CRM software opravy hotfix a aktualizace balíček terminologii klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 957871 - Poslední aktualizace: 1. září 2009 - Revize: 7.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbfix kbmbsworkflow kbexpertiseinter kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB957871 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:957871

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com