Hızlı Kampanya Oluşturma Sihirbazı Microsoft Dynamics CRM 4. 0'nı tamamladıktan sonra yok bir e-posta iletisi gönderilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 957920 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Hızlı Kampanya Oluşturma Sihirbazı sona erdiğinde Microsoft Dynamics CRM 4. 0'da Hızlı Kampanya Oluşturma Sihirbazı'nı çalıştırın ve hızlı kampanya oluşturma sihirbazı tamamlandığında, gönderilecek e-posta aktivitesi oluşturma, e-posta iletisi gönderilmez.

Bu sorun, aşağıdaki koşullar geçerli olursa oluşur:
  • Create hızlı kampanya Sihirbazı bilgisayara oturum açan kullanıcının sahibi olduğu olmayan bazı hesaplar veya bazı kişiler için çalıştırın.
  • Hızlı kampanyanın sahibi "Başka bir kullanıcı olarak e-posta Gönder" izni atanan roller birine sahip değil.
<a1>Düzeltme</a1> 954673 uygulanmış olsa bile bu sorun oluşur.

<a1>Düzeltme</a1> 954673 hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
954673Hızlı Kampanya Oluşturma Sihirbazı Microsoft Dynamics CRM 4. 0'nı tamamladıktan sonra e-posta iletisi gönderilmez

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 4.0 için en son toplu güncelleştirme toplamasına giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 güncelleştirmelerini ve düzeltmeleri

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 957920 - Last Review: 13 Şubat 2009 Cuma - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kberrmsg kbexpertiseinter kbfix kbmbsmarketing kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB957920 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:957920

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com