Více než jedné webové části je zobrazen na stejné stránce webu služby SharePoint Services 3.0 je neuplatňují zabezpečení oříznutí

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 958008 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Stránky webu služby SharePoint Services 3.0 obsahuje více než jedné webové části a celkový počet jednoznačně zabezpečené položek z těchto seznamů je větší než 1 000, oříznutí zabezpečení neuplatňují v jednom nebo více těchto webových částí.

Řešení

Tento problém vyřešíte použít opravu hotfix 957691 uvedené v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
957691Popis balíčku opravy hotfix pro službu SharePoint Services 3.0 (sts.msp): 28. října 2008

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 958008 - Poslední aktualizace: 7. listopadu 2008 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
  • Microsoft Office SharePoint Server 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbfix kbbug kbexpertiseinter KB958008 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:958008

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com