Inovační proces pracovního postupu trvá dlouhou dobu při upgradu aplikace Microsoft Dynamics CRM 3.0 na aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 958039 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při upgradu aplikace Microsoft Dynamics CRM 3.0 na aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0, v procesu inovace trvá dlouhou dobu k dokončení.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud WFProcessInstance tabulka obsahuje mnoho instancí pracovního postupu.

Řešení

O aktualizaci instalace Microsoft má k dispozici. Při instalaci produktu Microsoft Dynamics CRM 4.0 nebo při upgradu na aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0, můžete vyhledat aktualizace instalačního programu. Pokud vyberete možnost vyhledat aktualizace instalačního programu, aplikace stažení všech aktualizací nové nastavení a platí pro instalace aktualizace instalačního programu, je spuštěn proces instalace.

Informace o instalaci

Chcete-li získat tuto opravu, použijte možnost aktualizace instalace souborů během instalace produktu Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace o instalaci souborů aktualizace možnost použití nebo ruční stažení aktualizace nastavení získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
948917Jak získat aktualizace instalačního programu pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0

Požadavky

Neexistují žádné požadavky.

Informace o odinstalaci

Instalační program aktualizace nelze odebrat.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, aktualizovat instalace produktu Microsoft Dynamics CRM 4.0 pomocí self-healing funkcemi instalace. Před spuštěním inovace aplikace změňte následující klíče registru v registru serveru Microsoft Dynamics CRM 3.0.

Upozornění Při nesprávných úpravách registru pomocí Editoru registru nebo jiným způsobem může dojít k vážným problémům. Tyto problémy mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že tyto problémy bude možné vyřešit. Úpravy registru provádíte na vlastní nebezpečí.
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSCRM\WorkflowUpgradeThreadCount


  Nastavit hodnotu REG_DWORD na hodnotu 1.

  Poznámky
  • V této položce registru můžete zadat libovolné desetinné číslo větší než nebo rovno 1.
  • Navrhované maximální počet podprocesů, které by měly být vypočítáno na základě počet procesorů v serveru Microsoft Dynamics CRM 3.0 časy 2. Pokud má server Microsoft Dynamics CRM dva procesory, pak maximální počet podprocesů, které by měly být například 4.
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSCRM\WorkflowUpgradeTimeout


  Nastavte hodnotu REG_DWORD 15.

  Poznámky
  • Hodnota v této položce registru představuje časový interval v minutách, který podproces bude čekat před inovací pracovního postupu.
  • Pracovní postup trvá déle inovovat než hodnota zadaná v této položce registru, nebude pracovní postup a bude zpracována další pracovního postupu.
  • Pokud časového intervalu, který nastavíte v tomto klíči registru je příliš krátký, mnoho pracovních postupů může být neinovovali.
  • Pokud hodnota v poli WorkflowUpgradeTimeout je příliš dlouhý, časové limity budou nainstalovány častěji. Počet vypršení časových limitů se mohou lišit v závislosti na prostředky, které jsou k dispozici na serveru Microsoft Dynamics CRM. Tyto prostředky mohou být RAM cyklů nebo cykly PROCESORU.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Další informace

Další informace o terminologii aktualizace softwaru naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Další informace o aplikaci Microsoft Business Solutions CRM software oprav hotfix a aktualizací balíček terminologii získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
887283Aplikace Microsoft Business Solutions CRM software oprav hotfix a aktualizací balíček pojmenování normy

Vlastnosti

ID článku: 958039 - Poslední aktualizace: 21. ledna 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • Microsoft Dynamics CRM 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kbmbsupgrade kbfix kbexpertiseinter kbautohotfix kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB958039 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:958039

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com